PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=244149}
7,4 774
oceny
7,4 10 1 774
One 2 Ka 4
powrót do forum filmu One 2 Ka 4

WSPANIAŁY

ocenił(a) film na 10

Film mi się ogromnie podobał. Obejrzałam go z prawdziwą przyjemnością. Trochę komedii, trochę wzruszeń, trochę sensacji. A piosenki... Coś pięknego. No i SHAHRUKH jest cudownie ujmujący w roli amanta. Polecam

użytkownik usunięty
Marguerite

A Moonwalk? O tym nikt nie wspomina:)SRK udający Michaela Jacksona:)

Marguerite

Mnie także ten film urzekł. Piosenki nie są może tak porywające, jak bywają w innych filmach, ale nadrabia to świetna gra aktorska. Według mnie to jedna z najlepszych ról SRK, o wiele ciekawsza niż w okrzyczanym przez wszystkich filmie "K3G" z tego samego roku.

W "One 2 ka 4" była bardzo wciągająva fabuła i film trzymał w napięciu niemal do samego końca, co się nie często zdarza w produkcjach Bollywood. Oby więcej tego typu filmów !!! Szkoda tylko, że jest tak mało popularny w Polsce.

ocenił(a) film na 10
Marguerite

Zgadzam się z Tobą ;) Mnie z kolei bardziej urzekła rola "zadziornego" policjanta niż rola amanta. Osobiście bardziej ShahRukh mi się podoba w mniej kryształowych postaciach. Chyba mam przesyt "ShahRukh-owego" romantyka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones