Film

Opowieść do poduszki

Bedtime Story
1964
1 godz. 39 min.
6,4 300
ocen
6,4 10 1 300
693
chce zobaczyć
Freddy Benson (Marlon Brando) jest casanovą, który wymyśla różnego rodzaju sztuczki, aby uwieść wybrankę, wyłudzić od niej pieniądze, a następnie porzucić. Lawrence... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Opowieść do poduszki zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Freddy Benson (Marlon Brando) jest casanovą, który wymyśla różnego rodzaju sztuczki, aby uwieść wybrankę, wyłudzić od niej pieniądze, a następnie porzucić. Lawrence Jameson (David Niven) to z kolei oszust wywodzący się z wyższych sfer, dlatego przyzwyczajony do luksusowego życia naciąga kobiety na znacznie większe sumy pieniędzy. PewnegoFreddy Benson (Marlon Brando) jest casanovą, który wymyśla różnego rodzaju sztuczki, aby uwieść wybrankę, wyłudzić od niej pieniądze, a następnie porzucić. Lawrence Jameson (David Niven) to z kolei oszust wywodzący się z wyższych sfer, dlatego przyzwyczajony do luksusowego życia naciąga kobiety na znacznie większe sumy pieniędzy. Pewnego dnia mężczyźni spotykają się w pociągu, gdzie okazuje się, że upatrzyli sobie tę samą ofiarę. Postanawiają połączyć swoje siły, aby zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu.

studio
Pennebaker Productions / The Lankershim Company / Universal Pictures
tytuł oryg.
Bedtime Story
inne tytuły
Film nakręcono w Universal City (Kalifornia, USA).
Marlon Brando uznał Davida Nivena za tak zabawnego, że często podczas kręcenia zdjęć miewał niekontrolowane ataki śmiechu, rujnując wiele ujęć.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych