PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=504}
7,3 46 388
ocen
7,3 10 1 46388
5,7 10
ocen krytyków
Osiem milimetrów
powrót do forum filmu Osiem milimetrów

film dobry

ocenił(a) film na 7

Cage to taka gwiazda hollywood a to jest dla mnie jedyny film z nim w roli glownej ktory mi sie naprawde podoba :) no i Phoenix dodal duzo smaczku do tej produkcji. ogolnie film dobry,mroczny :) jak dla mnie miodzio polecam :D

ocenił(a) film na 8
lukiblake

To prawda, że Cage w większości filmów nie zagrał tak jak na prawdę potrafi. To bardzo dobry aktor, ale musi mieć odpowiedniego reżysera, poza tym to film z czasów, gdy jeszcze nie gwiazdorzył. Proponuję jeszcze obejrzeć Ciemną stronę miasta, Zostawić Las Vegas, Oczy węża, no i oczywiście Dzikość serca Lyncha.

chemas

Joel Schumacher to reżyser nierówny nakręcił z Nicolasem świetny 8mm i kiepski film Anatomia strachu.

ocenił(a) film na 8
Nuno33

Anatomii strachu nie widziałem, ale to film zdaje się, że z 2011 roku. To już są czasy gwiazdorzenia.

ocenił(a) film na 10
lukiblake

Tak tak, klimat jest! Jedna z lepszych kreacji Cage`a!

ocenił(a) film na 6
nonamess

A według mnie film do połowy nabiera rozpędu , zaprasza widza do dalszej części. Jednak druga część i końcówka filmu jak dla mnie to rozczarowanie , zbyt przewidywalne zakończenie i troszkę dziwne podejście thomasa ( sam wymordował zabójców , bez żadnych problemów )

ocenił(a) film na 10
lolek2417

Wiesz, w takich filmach zakończenie to najczęściej 2 warianty. Albo dobry wygrywa,, albo zły:) Tu wygrał ten dobry:)

ocenił(a) film na 9
lukiblake

&ówniany {ilmwe6, to i opinie &ówniane. Ten film to ordynarny plagiat hiszpańskiego obrazu "Teza" (Tesis) z 1996 roku, czyli nakręconego TRZY LATA WCZEŚNIEJ!

ocenił(a) film na 9
lukiblake

«Dzikość serca». Wnioskuję, że nikt nie widział ... "kinomani".

ocenił(a) film na 9
mak65

Przepraszam, `chemas` widział.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones