PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121727}

Osierocony Brooklyn

Motherless Brooklyn
6,5 21 161
ocen
6,5 10 1 21161
5,8 20
ocen krytyków
Osierocony Brooklyn
powrót do forum filmu Osierocony Brooklyn

pewnie dostanie za niego oscara a w najgorszym razie nominację,przeciez nie tak łatwo
bedzie zagrać osobę z zespołem Tourette'a.trzymam kciuki bo zasługuje na niego jak mało
kto.

użytkownik usunięty
kasiafilm

dokładnie się z tym zgadzam. Edward Norton ma niesamowicie trudne zadanie, ale jestem wręcz pewna, że mu podoła. :)

edek jest zdolny i pasuje to wymagających ról.
więc czeka nas ciekawy film za pare latek.

użytkownik usunięty
kudlaty1125

jak dla mnie Oscar murowany.

Zgadzam się ale również mam pewne obawy bo zagranie takiej roli będzie na pewno niezłym wyzwaniem. W każdym razie powodzenia!

drAtomus69

chooja dostanie ten scenariusz od kilku lat leży u edka w szafie

podoła, to jest wręcz idealna rola dla niego! :) (patrz: Lęk pierwotny czy nawet Rozgrywka) Norton będzie znakomity.

czarna404

kurczę co ja gadam, przecież Norton to jeden z moich ulubionych aktorów więc może nie ma co się bać.

kasiafilm

jakies szanse zawsze są. Polecam film /SAM/ Sean Penn dobrze zagral a i tak wiekszosc zapamietała tylko Dakote.

obni

ogladałam:)
rewelacyjny,to jeden z niewielu filmów do których z chęcią powrócę.myslę ze obydwoje poradzili sobie wysmienicie:sean-bo zagał bardzo wiarygodnie,nieskazitelnie i poruszył mnie jak i dakota-chwała jej za to bo to wielki zaszczyt w tak młodym wieku w jakim zagrała w filmie tak pieknie i wiarygodnie wyrazić uczucia.

kasiafilm

z podobnych jeszcze /Radio/ i /Ja w środku tańcze/

ocenił(a) film na 6
obni

jeszcze Ona tańczy dla mnie :)))))

ocenił(a) film na 7
obni

"Never go full retard!"

kasiafilm

przecież grał już podobną rolę w Rozgrywce: http://www.filmweb.pl/film/Rozgrywka-2001-10841

gniewkostrowski

No, niby tak, tylko, że tam udawał niepełnosprawnego, a tutaj od początku będzie musiał grać chorego na zespół Tourett'a, to nie to samo, tak samo można by powiedzieć, że podobną rolę miał w Lęku Pierwotnym, a zakończenie było całkiem nieprzewidywalne, więc to może być całkiem inna rola...

kasiafilm

Ta rola daje spore możliwości. Na pewno będzie to świetna kreacja i jeśli i film będzie dobry, to może otrzymać nie jedną nagrodę.

kasiafilm

już nie raz pokazał, że umie grać upośledzonych, więc z niecierpliwością czekam na film!

kasiafilm

Już parę Oscarów mu się należało choćby za Lęk Pierwotny czy Więźnia Nienawiści. Z tymi Oscarami to różnie może być, nieraz już byłam zawiedziona wynikami:/

kasiafilm

Edward zagra tą rolę wyśmienicie jest to tego, że tak to ujmę stworzony. Jeśli nie Oscar to chociaż nominacja musi być! ale liczę na Oscara. Czekam na film niecierpliwie :)

czarna404

Dokładnie, na 100 % wypadnie świetnie. Edward jest genialnym aktorem :)

Rena39

świetnie nadaje się do grania postaci chorych psychicznie, najlepsza rola FC

Sadzioo

Bardzo autentycznie gra takie postacie. Jak to ktoś kiedyś napisał na Filmwebie, nie robi z siebie pośmiewiska, tylko wiernie ukazuje zachowanie ludzi chorych.
A jego rolę w Fight Club też uwielbiam :)

kasiafilm

Edziu nigdy nie dostaje oskarów

ocenił(a) film na 8
meganjewell

A może jednak mu się uda. W tym roku już były w miarę dobre Oscary mimo, że w pierwszoplanowej roli kobiecej powinna być inna aktorka, ale reszta faktycznie zasłużyła. Coś tym razem Akademia zaczyna doceniać tych co już byli nominowani a nie wygrali. Edward należy do tego grona i będę trzymać kciuki za jego nominację i wygraną

kasiafilm

mam nadzieje ze dostanie tego oscara. niby nic bo ta nagroda troche podupadla jak dla mnie (nie liczac np. nagrody dla Jenny w filmie Silver Linings Playbook - Jennifer Lawrence, gdzie ten film jest jakos dziwnie nisko oceniany) ale Ed zasluguje na oskarka ;) ale wolabym zeby dostral za cala tworczosc niz na "sile" w kolejnym jego filmie ;)

Freddie

Za całokształt - ( to jest właśnie na "sile") tzn. "ochłap"
Tak czy inaczej - podzielam zdanie "przedmówców" Edward jest genialny, i na pewno sprosta zadaniu.
Pozdrawiam....

Freddie

Ja uważam, że faktycznie Jennifer Lawrence zagrała dobrze w Poradniku Pozytywnego Myślenia, ale raczej nie na Oscara...

bierdus

czasem jest tak ze przychodzi rok ze jest tyle dobrcyh filmow i szkoda ze jeszcze ze 2-3 aktorow nie dostalo oscara a czasem ze nikt nie zaslugiwal ale wybrac trzeba :P

Freddie

Mi tam się najbardziej podobała rola Jessici Chastain we "Wrogu Numer Jeden", no ale nie jestem Amerykańską Akademią Filmową.

kasiafilm

Norton pasuje do tej roli jak mało kto. Pokazał to w "lęku pierwotnym"

kasiafilm

Oskara to on powinien dostać już w 96'

Kaineko

ale wiesz był za młody być może oscar by mu kariere zniszczyl i tak dalej w tym stylu

kasiafilm

tak musi byc! on za całokształt na niego zasługuje. a do zagrania osoby cierpiącej na zespól Tourette'a nie mogli chyba wybrac innego aktora - nieustanny zachwyt nad tym jak odgrywał upośledzonego chłopaka w 'Rozgrywce" - mistrz i ikona!

kasiafilm

Już wroz z fusów

ocenił(a) film na 8
kasiafilm

kiedy ten film nakręcili skoro twój post ma już 8 lat a dopiero teraz wyszedł pierwszy zwiastun?

parys88

no wlasnie przez te 8 lat :P

kasiafilm

To fatalny rok na to, żeby te życzenia się ziściły, stanie w szranki z Phoenixem... I podejrzewam, że przegra.

delicatepl

Tyle czekał z tym filmem i jak wypuścił to jest ktoś kto dostał do zagrania postać kultową...

Sadzioo

Wiesz, to nie chodzi o to że postać jest kultowa, bo Jokera da się zagrać słabo o czym przekonaliśmy się w Suicide Squad. Chodiz o to że Phoenix zagrał fenomenalnie i moim zdaniem zasłużył na Oscara bez dwóch zdań.

delicatepl

Fakt, Phoenix był znakomity, ale skończy się na nominacji.

Siwszu69

To kto Twoim zdaniem dostanie Oscara?

scinacz

Inaczej, kto powinien dostać Oscara dla najlepszego aktora? Twoim zdaniem?

ocenił(a) film na 7
scinacz

Pewnie dostanie Adam Driver

scinacz

Moim zdaniem ktoś z dwójki Phoenix/Driver, z przewagą Phoenix'a u mnie.

ocenił(a) film na 7
Siwszu69

myślę, że możecie się zdziwić i oscara dostanie Christian Bale za Kena Milesa, w Ford v Ferrari (Le Mans 66), pociągnął mocno ten film. Osobiscie dalbym Phoenixowi albo Pittowi za Cliffa bądż Leo z tego samego filmu...:)

Bratny

Pitt z duża szansą na Oskara za drugoplanową rolę (mi się bardzo podobał). Wstrzymałbym się z typowaniem do ogłoszenia nominacji. Akurat "Le Mans 66" nie miałem okazji jeszcze widzieć, więc o roli Bale'a nie mogę się wypowiedzieć, z bieżących rozdań nagród różnych krytyków, gdzieś tam wygrywa, zatem nominację pewnie zdobędzie.

Siwszu69

no żebyś się nie zdziwił

kasiafilm

Edkowi już dawno należy się Oskar. Przynajmniej za dwa filmy

ocenił(a) film na 9
zatkaokakao

Za ten film go z pewnością dostanie.

kxkatarzyna

hahahahaha

kasiafilm

kurczę, 8 lat czekania, żeby dowiedzieć się z pierwszych recenzji, że film okazał się mierną kichą ze zmarnowanym potencjałem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones