Ultimo tango a Parigi

2 godz. 16 min.
7,0 23 749
ocen
7,0 10 23749
23 166
chce zobaczyć
7,5 12
ocen krytyków
{"rate":7.5,"count":12}
{"type":"film","id":8441,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ultimo+tango+a+Parigi-1972-8441/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ostatnie tango w Paryżu
  • Właśnie przeczytałam artykuł, w którym opisane było, ze scena z masłem nie była konsultowana z aktorką. Reżyser sam przyznał, że chciał zobaczyć reakcje kobiety a nie aktorki, stąd ten podstęp. Obrzydlistwo. Za to co ten reżyser zrobił powinno się twn film usunąć ze wszelkich zakątków internetu, żeby nikt nie mógł się nim zachwycać.

• walinia_210 Ale scena gwałtu była prawdziwa w tym filmie czy jak? Przecież sceny erotyczne w filmach chyba nie są prawdziwe

• KrzychuSwar ocenił(a) ten film na: 6

walinia_210 Można link do artykułu?

• walinia_210 brednie wyczytane w onecie xD Nie wiedziała o maśle, żeby szok był autentyczny, ale nigdy nie powiedziała, że została zgwałcona. Zgodziła się "do roli". Nie takie rzeczy młode dziewczyny robiły i robią obecnie przed kamerą, a ona nigdzie nie wspomniałą nigdy o gwałcie :D

• Szuwar_Berserk Ja czytalam, że reżyser powiedział, że ona właśnie przez to, że w scenie użyto masła (o czym nie została uprzedzona) poczula się podobno 'lekko zgwałcona '

• Szuwar_Berserk Albo 'w pewnym sensie zgwałcona '. Roznie źródła podają...