PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=599834}

Palacz

Kochegar
6,8 2 890
ocen
6,8 10 1 2890
6,3 6
ocen krytyków
Palacz
powrót do forum filmu Palacz

Sam film bardzo prosty, ale dobry, klimatem nawet przypomina Gruz 200. Niestety
powtarzające sie ciągle dwie melodie są tak irytujące, że niszczą ten klimat całkowicie.

ocenił(a) film na 7
_B_a_r_t_

Mi tam się podobała i pasowała do fabuły.

ocenił(a) film na 8
_B_a_r_t_

mi właśnie ścieżka dźwiękowa się podobała...

ocenił(a) film na 7
_B_a_r_t_

Muzyka jest bardzo dołująca, jak cały film, ale właśnie przez to do niego pasuje, a może właśnie dodatkowo czyni go smutnym. Tak samo jest zaiste w Ładunku 200. No ale mogę zrozumieć ból, bo też słucham m. in. Soulfly :D Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
_B_a_r_t_

Zgadzam się w 100% - ścieżka dźwiękowa tandetna, monotonna niepasująca do klimatu i... za głośna! Oglądałem film bez napisów, więc tym bardziej irytowało mnie to, że wiele kwestii aktorów zostało zwyczajnie zagłuszonych.

yachon

Właśnie, też mnie to dobijało. Zapętlona piosenka, która zagłuszała dialogi.

ocenił(a) film na 7
_B_a_r_t_

Racja, ciągle ten sam motyw dźwiękowy, jak na starej kasecie z wesela. Nie słychać nawet wyraźnie dialogów. Może mam jakąś kiepską wersję po prostu?

ocenił(a) film na 6
_B_a_r_t_

Ścieżka dźwiękowa przeszkadzała mi w oglądaniu, zwyczajnie rozpraszała.

ocenił(a) film na 5
kryslav

Ścieżka też moim zdaniem nieudana, a połowę filmu zajmowały spacery wszystkich bohaterów po zaśnieżonym mieście - spacery nic nie wnoszące do fabuły.

ocenił(a) film na 6
hmszup

Połowa przespacerowanego filmu to przesada. Ale 25% lekko licząc. Nawet w "Czarnych chmurach" tyle nie jeździli po lasach (a to był główny motyw tego serialu) co tu się nadreptali.
Niemniej mnie, ta wbijająca się w mózg ścieżka dźwiękowa jakoś do tych przemarszów pasowała.

_B_a_r_t_

Ja cały czas miałem wrażenie że cos mi się w tle właczyło i co chwila zatrzymywałem film, żeby sie upewnić że muzyka jest jednak z filmu a nie z innych źródeł. :D
Głośność muzyki koszmarna, przez co część dialogów została zwyczajnie zagłuszona.
Niestety, mzyka jest najgorszą stroną tego filmu. Kompletnie zabija cała resztę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones