PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=537275}

Pamięć absolutna

Total Recall
2012
6,4 96 tys. ocen
6,4 10 1 95572
5,0 22 krytyków
Pamięć absolutna
powrót do forum filmu Pamięć absolutna

Bardzo dobre kino akcji. Nie słuchajcie tych krzykaczy, że tandeta, że nie da się oglądać. Nie jest on wcale gorszy od tego filmu z Arnoldem, choć opowiada on zupełnie inną historię.

gienek_pa

Też mi odradzali, ale faktycznie fajnie się oglądało. Kreacje świata rewelacja, porządne efekty, niezłe pomysły. Mi się podobało :)

ocenił(a) film na 7
koletax

Mnie też się podobał, fajne kino akcji, żonka była dobra haha. Wizja świata przypadła mi do gustu, trochę zmarnowany potencjał Matthias'a myślałam, że odegra większą rolę. Film był takim odpowiednikiem tożsamości Bourna w wersji Sci-Fi.
Do końca nie wiadomo czy to rzeczywistość czy iluzja, dla mnie zakończenie otwarte.

ocenił(a) film na 8
gienek_pa

Dokładnie, inna historia. Mi też film bardzo się podobał. Dobre kino akcji, ludzie marudzą, bo mieli konkretne wygórowane oczekiwania wobec filmu (trochę jak z nowym Bondem, jako fan serii jestem strasznie rozczarowany kiepskim Bondem - chociaz swietnym filmem akcji), ja się spodziewałem dobrego kina akcji i tak było. Nic więcej nic mniej, film polecam na wieczory po ciezkiej pracy, żeby sobie odpocząć i pobawić.

ocenił(a) film na 8
gienek_pa

Podpinam i niech idzie w górę. Zgadzam się, warto obejrzeć!!!

ocenił(a) film na 6
gienek_pa

Filmu nie oglądało się źle ale te ostatnie sceny , po ucieczce oczywiście wie gdzie jest jego ukochana podkłada dwie bombki które niszczą całą inwazję . Wszystko za bardzo naciągane a większość ludzi się zachwyca tanim chwytem na sam koniec 6/10