PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38887}

Pamiętnik

The Notebook
8,0 377 546
ocen
8,0 10 1 377546
6,2 26
ocen krytyków
Pamiętnik
powrót do forum filmu Pamiętnik

Ryan Gosling

ocenił(a) film na 9

Ryan Gosling to świetny aktor, co o nim sądzicie?

ocenił(a) film na 10
Kasia17

Uważam ze swietnie zagrał Noah a szczególnie przekonywujący był mówiac Allie że nie bedzie łatwo ale chce ja tu na zawsze oraz że to nie był koniec i nadal nie jest.I ślicznie mu w brązowych oczach.

ocenił(a) film na 9
juzol_G

To był mój pierwszy komentarz, dzięki, że odpowiedziałaś. Jeśli lubisz aktorów z Pamiętnika wejdź na stronę youtube i wpisz "The notebook"- są świetne filmiki;-)

ocenił(a) film na 10
Kasia17

Wiem wiem ze są-od razu po filmie sobie weszłam :D

ocenił(a) film na 10
Kasia17

Ja też uważam że to świetny aktor, a przynajmniej w tym filmie zagrał rewelacyjnie ;)
A powiedzcie który z filmików na youtubie najbardziej wam sie podobał??Bo mnie zdecydowanie ten z piosenka "Feels like home".. ;)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
moniasze

Ja chyba nie potrafię wybrać najlepszego filmiku, chociaż bardzo podoba mi się m.in. zatytułowany "The notebook", gdzie przesuwają się czarno białe zdjęcia plus piękna muzyka;-) "Feels like home" rzeczywiście jeden z najfajniejszych. Oprócz tych filmików z filmu jest jeszcze jeden, chodzi mi oczywiście o "The Notebook MTV Best Kiss Award";-))

ocenił(a) film na 10
Kasia17

O kurcze,powiem że nie widzialam wcześniej "The Notebook MTV Best Kiss Award" i jestem pod wrażeniem ;)
Świetna scena :))
Pozdrowionka

ocenił(a) film na 10
moniasze

"The Notebook MTV Best Kiss Award" rany piękne ;( ja też lubię feels ;ike home =) polecam chasing cars =)

ocenił(a) film na 9
Kasia17

obiecujący.....
świetnie zagrał w "fanatyku", niewiele osób ten film oglądało, a naprawdę warto, ostatnio oglądałam go w "słabym punkcie"

ocenił(a) film na 10
jaga_5

a jak zagrał z słabym punkcie? czytałam że lepiej od Hopkinsa =) musze zdobyć ten film hehe

ocenił(a) film na 8
Kasia17

Widziałam ten film ;). Moim zdaniem zagrał bardzo dobrze, ładnie ukazał cynizm, taka hmm próżność aby nagle pokazać się z innej strony. A co do Hopkinsa to czytałam (chyba wlasnie na stronie Słabego punktu z recenzji), ze Mr Anthony ukazuje swa gre tak jakby robil wielka łaskę ze gra w tym filmie. Moge sie zgodzic po czesci, bo sprawia nieraz takie wrazenie ;). Ogolnie film poleca, kryminału sie wielkiego nie spodziewajcie to raczej "psychologiczny" i szalenie inteligenty film, można rzec że nudny, cała akcja nalezy do gry Hopkinsa i Goslinga. Warto. Polecam ;)

Kasia17

uwielbiam tego aktora!!! jest rewelacyjny!!! obejrzalam wszystkie filmy z jego udzialem jakie tylko udalo mi sie zdobyc:D no i musze przyznac ze wybiera same rewelacyjne filmy, nie przyjmuje ofert i nie gra w jakichs banalnych produkcjach. gratulacje!

ocenił(a) film na 10
Kasia17

Też uważam, że jest świetny, niestety mało kto Go zna, a naprawdę jest co podziwiać:D pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Kasia17

To mój ulubiony aktor. Podziwiam jego talent. Potrafi doskonale odnaleźć się w każdej roli: "Fanatyk", "Pamiętnik", "Słaby punkt",czy nawet "Stay" lub w młodym Herkulesie-każda kreacja jak bardzo inna,a wiarygodna :) gdy widzę w czołówce,ze wystąpi Ryan mam pewność że film będzie na pewno dobry.

ocenił(a) film na 9
Kasia17

Jego postać wieje nudą. Aktor cały film gra na jednym półuśmieszku. Chwilą rozpaczy - pół uśmieszek, chwilą szczęścia - półuśmieszek.
Bardzo słaby występ. Bez okazywania prawie ŻADNYCH uczuć. Aż prosiło się czasem o coś więcej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones