PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111532}

Pan życia i śmierci

Lord of War
7,6 311 291
ocen
7,6 10 1 311291
6,8 18
ocen krytyków
Pan życia i śmierci
powrót do forum filmu Pan życia i śmierci

film naprawdę zajeb.... szkoda, że kręcą tak mało tego typu filmów, bo ten na pewno na długo zostanie w mojej pamięci chociażby przez niektóre teksty a raczej cytaty w nim zawarte ;

Andre Baptiste Sr.tuż po tym jak zastrzelił swojego podwładnego: -
niestety młodzi nie znają żadnej dyscypliny, staram się dawać przykład, ale nie jest to łatwe,
osobiście obwiniam MTV


wiecie kto będzie rządził na Ziemi ? Handlarze bronią. Bo wszyscy inni będą pochłonięci zabijaniem się oto
tajemnica przeżycia - nigdy nie rozpętuj wojny zwłaszcza ze sobą
- FILM OPARTY NA AUTENTYCZNYCH ZDARZENIACH.
W CZASACH, GDY HANDEL BRONIĄ KWITNIE, NAJWIĘKSZYMI DOSTARCZYCIELAMI SĄ
USA,WIELKA BRYTANIA, ROSJA, FRANCJA I CHINY. SĄ ONI TEŻ STAŁYMI CZŁONKAMI RADY BEZPIECZEŃSTWA ONZ.

Jurij do pilota w Afryce : Dasz radę ! Jesteś najlepszy! Narracja : Tak naprawdę nie był najlepszy.
Był 42 wśród 43 absolwentów Akademii Lotniczej

zaopatrywałem wszystkie armie oprócz Armii Zbawienia - ten tekst miazga

zaopatrywałem nawet Afganistan by walczył z moich radzieckimi ziomkami ale nie sprzedałem nic
Osamie bin Ladenowi. Nie żebym miał moralne opory - wystawiał czeki bez pokrycia


Podobno zło triumfuje wtedy gdy dobrzy ludzie nic nie robią, ale to nie prawda... zło zawsze triumfuje.

ocenił(a) film na 7
ilejesteswart

Dzięki takim filmom mam pewność, że jednak kino amerykańskie nie z Hollywood prosto, ma szansę być znakomite. Daje do myślenia, a Cage zagrał świetnie!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones