PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 214
ocen
6,1 10 1 65214
5,3 9
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

CZEKAM!

użytkownik usunięty

Książki Greena są fenomenalne! Czekam z niecierpliwością na Papierowe Miasta!

ocenił(a) film na 8

Ja też ;-)

ocenił(a) film na 9

ABSOLUTNIE się zgadzam !! ! :) + ciekawostka: rolę Q zagra Nat Wolff, grający Isaac'a w "Gwiazd naszych wina" ;) ale strasznie jestem ciekawa komu przypadła rola Margo...!

użytkownik usunięty
GigiBax

Świetnie!

Margo jest najlepszą postacią Tej książki więc i odtwórczyni musi być bardzo dobra :d

ocenił(a) film na 9

zdecydowanie :d !!!

użytkownik usunięty
GigiBax

W sumie kogo byś typowała do tej roli?

ocenił(a) film na 9

Trudne pytanie. Jeszcze tak dobrze się nie zastanawiałam. Nie znam zbyt dobrze "popularnego młodego grona aktorek i aktorów". Powiedzmy, że nie oglądam seriali, bo mam za wolnego neta więc nie jestem na czasie :) Aczkolwiek nie powiem, sporo myślałam. To musi być dziewczyna z charakterem, który widzi się OD RAZU. Wiesz co mam na myśli? ;) A Twój typ?

ocenił(a) film na 9
GigiBax

*błąd rzeczowy: właśnie sporo się zastanawiałam, a napisałam zdania ze sobą sprzeczne, wybacz, szalony dzień, palce szybciej pracują niż dają pomyśleć gramatycznie ;)

użytkownik usunięty
GigiBax

Tak wiem :P

Po dłuższym zastanowieniu chciałbym aby to była

http://www.filmweb.pl/person/Abigail+Breslin-139264

ocenił(a) film na 9

hmmm trochę czerwonego lakieru na paznokcie i ... jak ulał!!! Wow! Tak bardzo pasuje! Nie tylko wyglądem, ale też grą - przecież widziałam ją w kilku filmach, ale oczywiście nie pamiętałam jak się nazywa (tuteż kolejny mój mankament: fatalna pamięć, a raczej jej brak do imion i nazwisk :P) ... Może się zajmiesz organizacją castingów w przyszłości ;)

użytkownik usunięty
GigiBax

No pewnie xD

ocenił(a) film na 9

tak nawiązując do tej aktorki... widziałaś "Połączenie"? :O ja nie mogłam wytrzymać tego napięcia i obejrzałam tylko pół xd

użytkownik usunięty
GigiBax

Nie nie widziałem niestety :D, ale może obejrze bo nie mam co robić w te pozostałe 10 dni wakacji.

Najbardziej kojarzę ją w Zombieland xP

ocenił(a) film na 9

yeaaaaah Zombieland xd ale tego "Połączenia" raczej nie polecam, chyba że masz mocne nerwy xd

użytkownik usunięty
GigiBax

Co mnie nie zabije to mnie zmocni :P

ocenił(a) film na 9

hahahaha :D

Również nie mogę się doczekać, chciałabym abo rolę Margo odegrała Lily Collins lub dziewczyna bardzo do niej podobna :)

Ja również. Książka była świetna ♥

Fenomenalne?

użytkownik usunięty
Armell

Ta

A co w nich jest takiego fenomenalnego?

użytkownik usunięty
Armell

To jak jest napisana

Bardzo konstruktywny komentarz, brawo.

użytkownik usunięty
Armell

Czegóż więcej Ci potrzeba?

Może jakiegoś uzasadnienia? :)

użytkownik usunięty
Armell

Green ma niesamowity talent pisania. Uwielbiam jego styl. Każda jego książka skłania do refleksji. Jego książki lekkie, proste, wiarygodne i przede wszystkim... takie prawdziwe. Tworzy bardzo inteligentne postacie, a do tego złożone. Podoba mi się to, w jaki sposób opowiada o problemach tj. śmierć. Przykładowo, "Gwiazd Naszych Wina" opowiada o śmiertelnej chorobie, ale z lekkim dystansem do niej.

Zgasiłeś go, hah :D

użytkownik usunięty
Armell

a co jest niesamowitego w Zielonej Mili...

użytkownik usunięty

OMG!

Jake Schreier - reżyserem!

ocenił(a) film na 9

A Cara jako Margo! co myślicie o tym wyborze?

użytkownik usunięty
GigiBax

Jakoś mi nie gra...

ocenił(a) film na 9

mi też, ale życie nauczyło nie oceniać po pozorach... zobaczymy ;) jak na razie John jest nią zachwycony (zdj na instagramie hahah xd), więc musi być nieźle ;)

ocenił(a) film na 4
GigiBax

Na trailerze wyszła całkiem nieźle

ocenił(a) film na 5

Dlaczego musimy tyle czekać na premierę u nas? ;/

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

To tak samo jak z Pingwinami z Madagaskaru

ocenił(a) film na 5

Ale TFIOS było od razu to czemu ta adaptacja tak póżno? Inny film, Love, Rosie też u nas 2 miesiące pózniej. Dystrybutorzy dają dupy.

użytkownik usunięty
IKnowWhatYouAre

Sam się zastanawiam co dają im te opóźnienia? Przecież film wycieka do neta od razu po premierze?

ocenił(a) film na 5

No właśnie. Bez sensu ale jak wiadomo u nas wszystko jest z wolniejszym zapłonem. Ostatnio się bardzo zdziwiłam, że na Fox leci na bieżąco 4 sezon AHS.

Chciałbym jeszcze zobaczyć Alaskę, ale boję się, że ją spieprzą.

użytkownik usunięty
theMedicalDoctor

Czemu tak myslisz?

Pewnie po Paper Towns wezmą się za nią...

Chodzi mi głównie o dobór aktorów, tak jak z Gwiazd Naszych Wina. Niby film ok, ale jednak...

użytkownik usunięty
theMedicalDoctor

W Papierowych Miastach nawet gorszych dobrali...

No właśnie...

John Green ma świetne książki (wyjątek stanowi Szukając Alaski), ale te ekranizacje... wybierają mu beznadziejną obsadę. najpierw Gwiazd Naszych Wina, a teraz tu mają Carę... -.-" Wolę zostać przy jego książkach i udawać, że nie ma ich ekranizacji. Tak będzie lepiej

ocenił(a) film na 4
isobel

A mnie się znowu książka GNW nie podobała, szablonowa jakaś taka.
Co do obsady, moim zdaniem dobrze pasuje Nat Wolff, ale Cara nie bardzo - w końcu jest głównie modelką, a nie aktorką. Choć John Green mówił, że na castingu pokazała, że rozumie tę postać tak, jak nikt inny jej nie zrozumiał.

KmartaK

ja wolę żyć w przekonaniu, że nigdy nie zrobili z Gwiazd naszych wina filmu - czy raczej filmowego gniotu. jak dla mnie cała obsada - zarówno pierwszo- jak i drugoplanowa - była całkowicie i absolutnie do dupy. do szczęścia wystarczy mi książka - jedna z najlepszych jaką czytałam. zawsze rewelacyjnie książki się spie.rdala jeżeli chodzi o ekranizacje.

ocenił(a) film na 4
isobel

Wydaje mi się, że plusem dla filmu może być to, że praktycznie w całości był zgodny z książką - nic nie pokręcili, zachowali oryginalne dialogi itp. W niektórych ekranizacjach 3/4 fabuły potrafią zmienić, tak jak to było na przykład z "Więźniem Labiryntu".

KmartaK

hm, trzeba mieć naprawdę ogromny talent żeby nakręcić prawdziwy filmowy gniot, będący w pełni zgodny z tak genialną książką jak "Gwiazd naszych wina" (choć w głównej mierze to wina obsady). robią tylko krzywdę książkom Johna Greena - najpierw ekranizacja "Gwiazd naszych wina" z tymi beztalenciami - Shailene Woodley i Anselem Elgrotem-, a teraz "Papierowe Miasta" z Carą Delevigne i Natem Wolffem. hah, podziękuję. a "Więźnia Labiryntu" nie czytałam - nie mogłam przebrnąć przez ten chłam dalej niż 20 stron

No są fenomenalne. Nawet nie czytając już prawie popuściłem, a co dopiero będzie jak wyjdę z księgarni. Nie wiem czy zdążę do domu!

ocenił(a) film na 8

Książka była cudowna <3 Mam nadzieję, że film również okaże się świetny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones