PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 213
ocen
6,1 10 1 65213
5,3 9
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

Dlaczego musimy czekać prawie 2 miesiące do Polskiej premiery ? Czy nie można tego zrobić szybciej ? GNW było chyba w polskich kinach w ten sam dzień lub kilka dni później po światowej premierze. Wiem , jestem trochę niecierpliwa , ale nie mogę się doczekać tego filmu :D

Ps. Cara w roli Margo ?! To nie może się dobrze skończyć ...

ocenił(a) film na 3
Per_pani_ksiazka

pozostaje nadzieja na jakiś dobry ENG CAM
przecież cara jest zajebista!
green sam twierdzi że jest absolutnie idealna do trj roli, rozumie margo itp
to dlaczego to nie może się dobrze skończyć?

cake712

Hmm ... Rozumiem , każdy ma swój gust, ale czytając książkę na pewno nie wyobrażałam sobie jej jako Cara. Po prostu niezbyt pasuje mi z wyglądu , ale zobaczymy jak popisze się aktorstwem. Nigdy za nią nie przepadałam ( zresztą nie przepadam też za większością "młodego'' i ''różowego'' Hollywood ). Po zwiastunach jednak widzę , że to nie będzie moja ulubiona filmowa postać ( szkoda, bo książkową Margo uwielbiałam ). Każdy ma swoje zdanie , a moim zdaniem wybór Cary nie był zbyt udanym wyborem. Nie chcę wyjść na jakąś szowinistyczną świnię która ocenia po wyglądzie, ale Papierowe Miasta to jedna z moich ulubionych książek i chciałam żeby ta cała historia wyglądała mniej więcej tak jak ją sobie wyobraziłam. Na razie mogę tylko tyle powiedzieć , że nigdy za Carą nie przepadałam, jeżeli jednak z filmie odwali kawał dobrej roboty, będzie miała ode mnie wieczny respekt.

ocenił(a) film na 7
Per_pani_ksiazka

Czy na poczatku premiera w pl nie miala byc 13 albo w okolicach? :( szkoda bo czekam na ten film, bo ksiazka byla niesamowwita i chyba najlepsza jaka widzialem. Co do Cary to troszka zdziwil mnie wybor, ale moim zdaniem pasuje. Wgl jestem jej lekkim fanem wiec nie mam nic przeciwko :3

ocenił(a) film na 4
Per_pani_ksiazka

Premiera tego filmu jest w ogóle strasznie rozbita - w UK wyświetlają go od, o ile się nie mylę, 4 sierpnia, a we Włoszech dopiero we wrześniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones