PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719148}

Papierowe miasta

Paper Towns
6,1 65 158
ocen
6,1 10 1 65158
5,1 8
ocen krytyków
Papierowe miasta
powrót do forum filmu Papierowe miasta

Film a książka

ocenił(a) film na 7

Film sam w sobie nie był zły, ale brakowało mi niektórych momentów z książki i uważam, że niektóre wydarzenia niepotrzebnie były zmienione lub złączone w całość. Książka dużo lepsza! A zakończenie na pewno. Trochę rozczarował mnie dobór aktorów na przyjaciół Q-wyglądali mi na 16-nadto latków. (Film "gwiazd naszych wina" oczywiście też był przerobiony na potrzeby filmu, ale nie raziło to tak w oczy)

ocenił(a) film na 8
kerolajna_w

szkoda że właśnie zmienili w filmie zakończenie, to nie była ta sama tajemnicza Margo co w książce aczkolwiek Cara zagrała bardzo dobrze :)

ocenił(a) film na 7
xdominika48

a jakie zakończenie jest w książce? bardzo mnie to ciekawi bo filmowe mi się tak se spodobało

ocenił(a) film na 8
imju

*możliwy SPOILER dla tych co nie widzieli* Margo pisała książkę o niej, Q i jej psie, po czym razem tę ksiązkę pogzrebali. Trudno mi opisac.Mogę wysłać pdf na email :)

ocenił(a) film na 7
xdominika48

Witam, jakbyś mogła to wyślij mi na maila pdf "Papierowych miast". Mój mail to goci19@wp.pl

ocenił(a) film na 8
goci_17

wysłałam :)

ocenił(a) film na 7
xdominika48

Dzięki wielkie i pozdrawiam serdecznie :)

kerolajna_w

Ja uważam że film był świetny!! Obejrzałam na spokojnie w zaciszu domowym i mnie się bardziej podobał od "Gwiazd Naszych Wina".
Film już jest na necie w wersji HD więc po co iść do kina? Podrzucam linka gdzie ja oglądałam, wplab(kropka)pl/papierowemiastaa
Udanego seansu i piszcie Wasze wrażenia :)

ocenił(a) film na 8
Berni__88

Nie zaśmiecaj forum *___*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones