ten film to totalna pomyłka mojego zakupu mogłem wydac te 60 zł na Władce Pierscieni .......................... film to kupa śmiechu chodz jestem fanem horrorów ten film to P-O-M-Y-Ł-K-A amen hehe ja mam gorsze żeczy w domu 14 letnio siostre to dopiero jest straszne haha pozdrawiam serdecznie wszystkich fanów horroru
Straszny post, jak mogłeś wydać na to coś pieniądze, szczerze nie widziałem dwójki tego arcydzieła ale jedynka to najgorszy film świata, a to ma niższa notę więc chyba nie będę specjalnym trollem jak dam w ciemno jeden!
NIE OGLĄDAJCIE TEGO!!!!!!!!!!!!
jak można oceniać film iwcześniej go nie oglądając?? Film może i nie powala na nogi lecz ma pare strasznych momętów i dobrze się ogląda. Nie posiada on dużeo nakładu finansowego a jednak fanom horroru powinien się spodobać.
pieprzone szczyle - nauczcie sie zasad gramatyki i ortografii zanim zaczniecie cokolwiek pisać w necie
won do książek