PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38233}

Pasja

The Passion of the Christ
7,4 238 243
oceny
7,4 10 1 238243
6,8 28
ocen krytyków
Pasja
powrót do forum filmu Pasja
supermaczo1

nabyłem wczoraj. jakby kto pytał, to: audio oryginalne w DTS albo 5.1, polskie napisy, format obrazu oryginalny. przed wystartowaniem menu jest ostrzeżenie przed kopiowaniem, logo dystrybutora Monolith, reklamówka tłoczni takt, a przed startem filmu reklama tygodnika "Gość niedzielny". płyta dwuwarstwowa. za 5 zł warto ;)

makintosz

Od siebie dodam, że wersja filmu jest pełna (bez cięć), a płyta zabezpieczona przed kopiowaniem. :)

xobevil

zgadza się. wprawdzie nie posiadam oryginału, ale wygląda na to, ze parametry filmu raczej niczym się nie różnią od normalnego wydania DVD. no, w normalnym wydaniu pewnie nie ma reklamy "Gościa Niedzielnego" przed startem filmu...

makintosz

oryginału znaczy normalnego wydania...

ocenił(a) film na 10
makintosz

A ja szukam Pasji w Full HD (1080) ale z polskim lektorem (jak w TV) i nigdzie nie mogę znaleźć. W necie jest z jakimś dziwnym lektorem...

emplim

z dziwnym, czyli amatorskim. ja też miałem z amatorskim, ale na DVD kupionym na bazarku z 10 lat temu, w dodatku to była kinówka (w miarę dobra). na chom.ikuj widziałem podkład audio zgranego z Polsatu pod wersję kinową, ale nie ściągałem tego, więc nie wiem jak to wyszło, poza tym to zwykły avik. wpisz w chomikową wyszukiwarkę "Pasja Olejniczak"

ocenił(a) film na 10
makintosz

Dzięki za info. Wersja bez cięć, Jakość obrazu w miarę dobra, tylko głos lektora podłożony jakby w nieco spowolnionym tempie. Ale takiej wersji poszukiwałem.

ocenił(a) film na 8
supermaczo1

Ja też mam

ocenił(a) film na 9
supermaczo1

Gdzie można kupić?

BlackSpellOfDestruction

ja kupiłem normalnie w kiosku ;) poza tym w każdym empiku powinien być ten tygodnik...

supermaczo1

Był w Gali w grudniu 2006. Nabyłem rzecz jasna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones