PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143}
7,6 49 139
ocen
7,6 10 1 49139
6,5 6
ocen krytyków
Patch Adams
powrót do forum filmu Patch Adams

Rada:

ocenił(a) film na 9

Chcesz zostać lekarzem- nie oglądaj "Patch'a Adams'a" (bo zasady lekarza mogą ci zobojętnieć) :P

użytkownik usunięty
Tam_taram

Ja studiuję na kierunku lekarskim i uważam, że każdy powinien obejrzeć ten film, szczególnie lekarze i przyszli lekarze.

ocenił(a) film na 10

Dokładnie. Żeby pacjent nie był tylko "przypadkiem", ale osobą, żeby pamiętać jak wielką wartość i wagę ma podejście do pacjenta jako osoby, wysłuchanie, zrozumienie, jak ważna jest rozmowa.. Żeby nie zatracić się tylko w suchych faktach i terminach, ale wciąż pamiętać o godności, empatii i uczuciach... Wiedza- jasne, bez niej się nie da.. ale najważniejsze, żeby nie zapomnieć o sercu..
Polecam gorąco!!

ocenił(a) film na 9
Juupi

Przykro to przyznać ale w 99% jesteśmy już nie tylko przypadkami dla lekarzy,ale...zbędnym towarem ;-( Jeśli ten 1% to przeczyta to chylę czoła i proszę,nie dajcie się wciągnąć w machine...pieniądze nie są ważniejsze niż ludzkie życie... ;-(

użytkownik usunięty
Tamilina

Myślę, że te 99% to duża przesada. Nie jest aż tak źle;)

ocenił(a) film na 9

...jestem po wypadku,znam krocie ludzi którzy próbują się leczyć...Nie jest tak zle?!Jest po prostu....TRAGICZNIE...no,chyba że jesteś majętną osobą i w portfelu ma Ci co szeleścić... ;-(

użytkownik usunięty
Tamilina

Współczuję Ci z powodu wypadku.
Nasz system zdrowotny pozostawia wiele do życzenia, ale nie musi to być wina samych lekarzy, choć zdaję sobie sprawę, że i w tym zawodzie są "czarne owce".

ocenił(a) film na 9

To ja chcę się leczyć u Ciebie :-)

użytkownik usunięty
Cartmenez

Jeszcze 2 lata mi zostały, więc wstrzymaj się jeszcze;)

ocenił(a) film na 9

Dobra, będę czekał cierpliwie dwa lata ():->
Aha, i gratuluję łebka!

użytkownik usunięty
Cartmenez

Nawzajem:)

ocenił(a) film na 6
Juupi

Obejrzałem ten film zarówno z ciekawości jak i poczucia obowiązku. Ale nie uważam go za najlepszy "materiał szkoleniowy". Zastanawiam się, jak długa byłaby kolejka pacjentów do lekarza, który pajacuje na oddziale. Gdyby korytarzem szło dwóch lekarzy, jeden spokojny, poważny, koszula, krawat a drugi z pomponem na nosie, rechoczący, dmuchający balony, to ciekaw jestem do kogo byście zwrócili się o pomoc. Film miał nieść wielkie wartości a stał się kiepską parodią. Jest wiele bardziej wartościowych pozycji kulturalnych godnych polecenia przyszłym lekarzom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones