PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796699}

Paweł, apostoł Chrystusa

Paul, Apostle of Christ
6,5 2 718
ocen
6,5 10 1 2718
Paweł, apostoł Chrystusa
powrót do forum filmu Paweł, apostoł Chrystusa

Byłem w kinie i napisze tylko tyle, jak można było film o takiej tematyce puścić z dubbingiem???? Czy dystrybutor miał na myśli fakt, że film będzie przeznaczony tylko dla dzieciaków jako materiał edukacyjny, czy chodziło też o to aby odstraszyć od pójścia do kina potencjalnego widza???
Od kiedy filmy o tematyce chrześcijańskiej, są traktowane jak bajki? choć z drugiej strony wcale mnie to nie dziwi, bo mamy takie czasy, jakie mamy.
Brak słuchania oryginalnego głosu choćby tych aktorów jak Caviezela, czy samego Jamesa Faulknera, tylko ten żałosny podkład jakichś tam polskich aktorów, czy nie wiadomo tam kogo, po prostu przyprawiał mnie o mdłości.
Aczkolwiek można pokusić się o stwierdzenie, że w obecnej dobie pseudo hitów kinowych, to od dłuższego czasu bajka leci za bajką: jak nie marvellowskie klimaty, to kolejny deadpool itd.. Niestety także Paweł apostoł Chrystusa został wrzucony do tego samego worka.

ocenił(a) film na 9
Dario_47

https://hbogo.pl/filmy/pawel-apostol-chrystusa z LEKTOREM film jest genialny :D z dubbingiem to jakaś prowokacja ze strony lewaków ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones