Paweł, apostoł Chrystusa

Paul, Apostle of Christ

2018 1 godz. 48 min.
6,5 2 419
ocen
6,5 10 2419
1 746
chce zobaczyć
{"rate":3.0,"count":1}
{"type":"film","id":796699,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Paul%2C+Apostle+of+Christ-2018-796699/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Paweł, apostoł Chrystusa
  • Byłem w kinie i napisze tylko tyle, jak można było film o takiej tematyce puścić z dubbingiem???? Czy dystrybutor miał na myśli fakt, że film będzie przeznaczony tylko dla dzieciaków jako materiał edukacyjny, czy chodziło też o to aby odstraszyć od pójścia do kina potencjalnego widza???
    Od kiedy filmy o tematyce chrześcijańskiej, są traktowane jak bajki? choć z drugiej strony wcale mnie to nie dziwi, bo mamy takie czasy, jakie mamy.
    Brak słuchania oryginalnego głosu choćby tych aktorów jak Caviezela, czy samego Jamesa Faulknera, tylko ten żałosny podkład jakichś tam polskich aktorów, czy nie wiadomo tam kogo, po prostu przyprawiał mnie o mdłości.
    Aczkolwiek można pokusić się o stwierdzenie, że w obecnej dobie pseudo hitów kinowych, to od dłuższego czasu bajka leci za bajką: jak nie marvellowskie klimaty, to kolejny deadpool itd.. Niestety także Paweł apostoł Chrystusa został wrzucony do tego samego worka.

  • deemc ocenił(a) ten film na: 9

    Dario_47 https://hbogo.pl/filmy/pawel-apostol-chrystusa z LEKTOREM film jest genialny :D z dubbingiem to jakaś prowokacja ze strony lewaków ;)