PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32388}

Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Once Upon a Time in Mexico
6,2 69 982
oceny
6,2 10 1 69982
4,8 13
ocen krytyków
Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2
powrót do forum filmu Pewnego razu w Meksyku: Desperado 2

Jeden ze słabych filmów Banderasa. Sam Antonio gra tu słabo, Dep jak zwykle przeciętnie. Z tym wydłubywaniem oczu Depowi to już przesadzili.

ocenił(a) film na 4
jack3322

Po pierwsze to nie Dep tylko Depp a po drugie to jak można napisać , że Depp grał PRZECIĘTNIE JAK ZWYKLE ?? widziałeś w ogóle jakieś filmy z Johnnym ????

ocenił(a) film na 3
jack3322

Dokładnie!!! Obejrzałam ten film tylko i wyłącznie ze względu na Johnny'ego Deppa i to jest jedyny film, w którym on zagrał a który mi się nie podobał. Obejrzałam z Johnnym około 15 filmów i ten jest JEDYNY który moim zdaniem jest beznadziejny. Film mnie masakrycznie zanudził, usypiałam przy nim. Otwierałam szerzej oczy tylko jak pojawiał się Johnny. Johnny zagrał moim zdaniem rewelacyjnie, jednak fabuła i reszta obsady zdawałoby się że będzie super ale była kiepska ... Film dostał 4/10 ode mnie ale gdyby nie Depp to film dostałby 1 jak nic ...

jack3322

no Depp jak zwykle przeciętnie. ładnie ludzie mają w czaszkach poprzestawiane ;D moim zdaniem jeden z najlepszych aktorów obecnych czasów i nie widziałem w jego wykonaniu przeciętnej gry. ewentualnie dobrą a przeważnie rewelacyjną ;D ah kolego.

jack3322

Mnie natomiast ciekawi, jak to się stało, że w filmie El Mariachi gra sobie na gitarze zupełnie swobodnie, podczas gdy w pierwszej części sam mówił, że już nie może grać. W filmie nie ma żadnych odniesień, dlaczego nagle mu się poprawiło.
Ale ogólnie film niezły, ze świetną rolą Johne'go Deepa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones