PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739524}

Pięć koszmarnych nocy

Five Nights at Freddy's
5,8 12 856
ocen
5,8 10 1 12856
4,2 11
ocen krytyków
Pięć koszmarnych nocy
powrót do forum filmu Pięć koszmarnych nocy

Dawno nie widziałem tak słabego horroru i naprawdę średnio mnie interesuje na czym bazuje, bo gra może była niezła, ale obraz kinowy to nudny miałkiszon z drewnianą grą aktorską i beznadziejnymi bohaterami, nie mówiąc o tym ze w kategorii budowania napiecia czy siania grozy to totalne zero. Szkoda czasu.

ocenił(a) film na 1
Veerooz

Ta sama półka beznadziejnych horrorów z tego roku to Siostra Śmierć. Seria The Nun to przy tym arcydzieło.

Veerooz

Strasznie dziwi mnie to jak dużo osób nie interesuje się tym na co idzie do kina. Film od początku był planowany, promowany i przedstawiany jako film dla konkretnego odbiorcy i od początku producenci jasno komunikowali jaki cel chcą osiągnąć. Idąc na film +13, dla osób, które interesują się serią gier i książek nie można oczekiwać klasowego horroru czy slashera. Dla postronnego widza ten film mógł być słaby i przyznaje to ale myśle, że to nastawienie jest kluczem i gdyby osoba nie wtajemniczona w uniwersum wiedziała tyle, że film ma być laurką dla fanów nie nastawiała by się wyjątkowo i jej doświadczenie z filmem byłoby zupełnie inne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones