PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=705627}
5,7 33 046
ocen
5,7 10 1 33046
4,0 8
ocen krytyków
Piła: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Piła: Dziedzictwo

lol - są pewne granice, nawet nie tyle absurdu, co niechlujstwa.
// może być mały spojler //




Dwa razy sprawdzałem, czy się nie przesłyszałem, kiedy detektyw opowiadał, jak to w Fallujah dr. Logan został porwany przez Talibów........ Tak - Talibów w Iraku.... I taki zonk przeszedł w scenariuszu amerykańskich twórców ?? Ciekaw jestem min, tysięcy Amerykańskich weteranów, którzy wybiorą się do kina i to usłyszą....
Sporo innych "kwiatków" jak retrospekcja 40-sto letniego albo i lepiej bohatera z czasów liceum, czyli jakoś początek lat 90-tych, jadącego bodajże Forem Mustangiem 3-generacji - sprawdziłem i akurat rocznikowo by się zgadzało, ale mijające bryki na ulicy to już modele '15-'16 - o kilka dekad nowsze...a co tam taki szczegół....nawet w post-produkcji nie chciało im się tego ogarnąć. Absurdów też sporo, jak u tego co był w śpiączce - dostał kulkę parę dni wcześniej, leżał w szpitalu, ale dopiero wyciągnęli ją z niego, jak się przekręcił ;)))) Albo wpada odział AT czy tam SWAT na kwadrat, ale pomieszczenia "czyści" już zwykły glina :)
No OK, w takiej konwencji filmu, już można się przyzwyczaić do tych absurdów, bo głównym elementem jest tutaj budowanie napięcia i hektolitry krwi i cierpienia, ale pomylić Irak z Afganistanem, szczególnie przez Amerykanów, to już przegięcie. Sam film to odrywanie kuponów od pierwszej Piły i może sequela.

ocenił(a) film na 7
dewille

Odnośnie kuli w ciele "tego co był w śpiączce" - była mowa o tym, że jej nie wyjęli bo zagrażało to jego życiu.

wnusiu94

lol....serio ?? Gdyby gdzieś w śródmózgowiu ta kula utknęła, to mógłbym to łyknąć, ale nie w brzuchu :) Raczej sepsa mu groziła a nie usunięcie. No oczywiście, to kolejny element tej całej drogi na skróty

ocenił(a) film na 2
dewille

Zgoda pelna. Bredni jest od groma. A co powiesz na spadające gwozdzie wbijające sie 10cm w cialo? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones