PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=533274}

Piła 3D

Saw 3D
5,8 41 065
ocen
5,8 10 1 41065
3,9 8
ocen krytyków
Piła 3D
powrót do forum filmu Piła 3D

Siemka . xd . ;p . Jestem Karolina , mam 13 lat i uwielbiam detektywa Hoffmana ! ; D ..
Co sądzicie o jego postaci ??.

kikut232

Detektyw Hoffman to inteligentny człowiekiem szukał zemsty i to było jego słabością bo inni mogli zemścić się na nim, jak mamy to pokazane w pile 7. Myślę że gdy John nie skazywał go na śmierć to byli by najlepszymi mistrzami w tej serii , Kramer i tak umarł a Hoffman dalej żyle teraz on powinien przejąć zadania Johna jakie ten mu przekazywał aczkolwiek myślę że Marc nie nadawał by się na przekazywanie takich myśli jak to robił John. Ale mając takiego człowieka Kramer mógł go tylko podziwiać. Oszukali we dwóch Agenta Specjalnego (Peter Straham) który już odkrył zagatkującą prawdę jednak jego własny umysł podpowiedział mu inne rozwiązanie i wiemy jak to się skończyło. Hoffman zasługiwał na to że by wygrać w tej grze ale Peter jeśli chodzi o detektywów był z nich najlepszy. Myślę że dalsze losy Hoffmana i innych bohaterów poznamy w następnej części piły bo wiele jest nierozwiązanych wątków. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones