PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1317}

Pieskie popołudnie

Dog Day Afternoon
7,7 46 187
ocen
7,7 10 1 46187
8,2 34
oceny krytyków
Pieskie popołudnie
powrót do forum filmu Pieskie popołudnie

Parodia gangsterów,pozwalali zakładnikom wejść sobie na głowe,puszczali do toalety itp i to ich właśnie zgubiło...a tak apropo to skąd policja dowiedziała się o napadzie ? Zdaje się ,że nie było o tym wzmianki,albo przegapiłem ?
Któraś z pracownic włączyła cichy alarm ?

ocenił(a) film na 9
Ready2

Też do końca tego nie wiem, ale być może przez ten dym? Ale bardziej prawdopodobne, że ktoś ich powiadomił jakimś cudem. Trochę dziwne, ale nie to jest najważniejsze. ;)

ocenił(a) film na 7
Ready2

Wydaje mi się ,że przechodzień który zobaczył dym i rozmawiał z kierownikiem banku dla pewności zadzwonił na policję by sprawdzić czy wszystko na pewno nic się nie stało.

Film ogólnie mi się podobał trzyma w napięciu ,świetne role Al'a Pacino i John'a Cazale. Historia ciekawie opowiedziana ,dokładnie widać charaktery dwóch głównych bohaterów Sal'a i Sonny'ego.
Ocena 7,5/10
Może podniose do 8

ocenił(a) film na 9
Ready2

Chciałbym zauważyć że to nei byli fachowcy,nie byli zawodowymi złodziejami,chyba nie dosć się wczułeś albo nie skumałeś.

ocenił(a) film na 9
damek1690

To chyba Ty nie dokładnie wczytałeś się w treść tematu. Pozdro dla kumatych.

Coś takiego jak ironia naprawdę istnieje. ;)

ocenił(a) film na 9
Zygfryd666

Mhmh...no ciekawe,ale zwróć uwage ilu tutaj kretynów posiada konto i poczytja sobie niektóre wpisy które choć przypominają ironie lub żart to są jednak do bólu prawdziwe.Możliwe że pomyliłem teog pana z tamtymi panami bądź paniami.POlecam przestudiowanie głupoty niektóych,może też się "natnies" jak ja....POzdro dla obytych:)

ocenił(a) film na 9
damek1690

Ja wiem jacy dziwni ludzie się tu przewijają (sam w końcu tu piszę, a to o czymś świadczy).

Tylko, że akurat tu jest narysowana tak zwana EMO-tikona z przymrużeniem ;)

Zygfryd666

Żeby rozwiać wątpliwości Damka1690 naPISzę:
TAK<TO BYŁA IRONIA.Pozdro dla wszystkich.

ocenił(a) film na 9
Ready2

Spoko,dzięki za rozwianie wątpliwości...POzdro i tak na marginesie film świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones