PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597319}

Pirania 3DD

Piranha 3DD
3,7 19 071
ocen
3,7 10 1 19071
3,2 9
ocen krytyków
Pirania 3DD
powrót do forum filmu Pirania 3DD

żenesekła!!

ocenił(a) film na 2

nie wiem co to ma być?

wydałem tyle kasy na kino i zobaczyłem komedie nie horror ;/

tragedia!!!!!!!!!!!!!!
1/10

ocenił(a) film na 1
bartek12338

Nnnnno , masz racje! jedna wielka żynesekła! :D:D:D:D

demonicznymrok

Bo ten film to horror i czarna komedia?

ocenił(a) film na 1
Bezi1797

Takie filmy są najgorsze. Głupia byłam, że zmarnowałam kasę na bilet.

demonicznymrok

Takie filmy są najgorsze? A Pulp Fiction i cała reszta?

ocenił(a) film na 1
Bezi1797

Nie oglądam.

ocenił(a) film na 1
Bezi1797

PIRANIA I DOM W GŁĘBI LASU NAJWIĘKSZE PLICHTY POD SŁOŃCEM

demonicznymrok

Dom w Głębi Lasu?
Więc jakie komedie lubisz komedie z czarnym humorem to jedne z najlepszych (ba może nawet najlepszy) rodzaji komedii dużo lepsze od tych romantycznych gówien. Może jest ich mało ale jak się jakieś zdażą to najczęściej są to perełki.

ocenił(a) film na 1
Bezi1797

Nie oglądam w ogóle komedii, tym bardziej z czarnym humorem. Jak zobaczyłam plakat "Dom w głębi lasu" a na nim napis "Piła była jedynie niewinną zabawą" oraz zwiastun, myślałam, że to będzie całkiem dobry horror. W kinie zawiodłam się... ni stąd, ni zowąd pojawia się zabijający jednorożec, hulk... myślałam, że wyjdę. Ludzie po 30minutach wychodzili z sali kinowej.

demonicznymrok

Znasz pojęcie pastiż lub zabawa konwencją?

Bezi1797

Pastisz*

ocenił(a) film na 1
Bezi1797

Nie znam. Nawet jeśli by to coś oznaczało, to ja swojego zdania na temat tych filmów nie zmienię ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
degenerat1

Haha i kto tu powinien do szkoły pójść. Radzę zakupić sobie słownik ortograficzny. Pozdrawiam:)

degenerat1

człowieku?
Ty sobie chyba robisz jaja z tą ortografią, bo nie wierzę że tak robisz normalnie

ocenił(a) film na 1
Bezi1797

Nie znam;)))

Bezi1797

No koleś, Pulp Fiction to klasyk, ale to jest shitem
Twórcy myśleli że jak dadzą full nagości i full krwi i full bezsensowności, to zdobędą tłumy debili którzy te rzeczy lubią.
Nie wyszło im, a mi o mało oczów nie wypaliła ta głupota

ocenił(a) film na 2
Bezi1797

Zgadzam się Pirania 3DD jest niezły ;D a Dom w głębi lasu to dopiero perełka . Pozdro .

Vito36

Dzięki przynajmniej jeden inteligentny...
Gdyby wszyscy wiedzieli co to pastisz i zabawa konwencją ten film nie miał by tak krzywdząco niskiej oceny :(

ocenił(a) film na 2
Bezi1797

Hmm jak się nie mylę Pastisz to .. styl pełniący żartobliwą role w filmie ;x chyba ! nie wiem na 100 % No nie miałby takiej niskiej oceny jakby ktoś spojrzał na ten film z innej strony nie tylko ze strony CYCKÓW ... Ale też aktorstwo i wiele innych rzeczy się liczy ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones