PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597319}

Pirania 3DD

Piranha 3DD
3,7 19 071
ocen
3,7 10 1 19071
3,2 9
ocen krytyków
Pirania 3DD
powrót do forum filmu Pirania 3DD

To jest komedia z czarnym humorem a jak ktoś pisze że nie jest tak trzymająca w napięciu i tak
straszna jak poprzednie części to jest zbyt głupi żeby przeczytać pod tytułem gatunek: horror,
KOMEDIA. I jako komedia wyszło zaje*biście, polecam.

ocenił(a) film na 2
Jarzyna96

na miano horroru komediowego to trzeba zasłużyć a ten film obrzydza głupotą i debilizmem :) czarny humor też musi się trzymać jakiegoś pionu.

ocenił(a) film na 7
djendriu92

Komedie z debilnym humorem też bywają śmieszne mnie na przykład śmieszył ten film. Naga broń też jest debilna i nie trzyma się kupy a jest fajna.

użytkownik usunięty
Jarzyna96

ten film nawet nie stał na półce koło "Nagiej broni", więc zejdź na ziemię...

ocenił(a) film na 7

Ja go nie porównuje do nagiej broni, to był przykład debilnego filmu który jest zarąbisty. Średnią przynajmniej 6 powinien mieć. Za eksplodującą krowę Davida Haselhoffa rudego debila grubasa z rybą w d... Wcale ten film nie jest taki słaby.

użytkownik usunięty
Jarzyna96

nota mówi co innego i ciężko mnie osobiście z nią się nie zgodzić...

ocenił(a) film na 4

To wszystko jest kwestia podejścia. Ja uważam, że reżyser miał niezłą polewę jak kręcił ten film i tak jaki humor miał tak ten film wyszedł. jak ktoś się spodziewał poważnego filmu, to uważa to za gniot, a jak ktoś podszedł na luzie, tak jak np ja, to nieźle się ubawil

użytkownik usunięty
Wojtek_Myszka

a czy ja mówiłem, że spodziewałem się poważnego filmu ? podszedłem na luzie i spodziewałem się DOBREGO filmu, dlatego jestem rozczarowany... reżyser zapewne miał ubaw, szkoda, że ja nie...

Gdybyś był w ekipie kręcącej to coś (bo to jest coś a nie film) też byś się dobrze bawił. Też lubię czarny humor, tu jest go jak na lekarstwo. Głupi i niepotrzebny film i tyle.

użytkownik usunięty
impaler1

fajnie to pewnie było, ale na planie filmów z Leslie Nielsenem, hehe... :P
pozdrawiam :P

ocenił(a) film na 7

Dałem 7 Piranii i 10 Nagiej Broni, więc nie wiem o co Ci chodzi.

użytkownik usunięty
Jarzyna96

że te dwa filmy dzieli przepaść...

ocenił(a) film na 8

Przepaść dzieli 99% filmów. Skala jest 10-cio stopniowa więc wielkiego pola do wyboru nie ma.
Ja osobiście dałem 8/10. Film bardzo mi się podobał i jako pastisz pseudo horrorów był świetny.
Wszystko zależy od podejścia do filmu. Ja od początku byłem nastawiony na komedię i dlatego mnie nie zawiódł :)

użytkownik usunięty
Elmo_Krk

mnie zawiódł zarówno jako rzekomy horror i jako rzekoma komedia...

użytkownik usunięty

ps. a tym bardziej jako pastisz :P

ocenił(a) film na 2
djendriu92

Zgadzam się. Osobiście, gorszego filmu nie widziałam. Jakiś tani badziew, wcale nie śmieszny, a wręcz momentami obrzydzający.

ocenił(a) film na 6
Jarzyna96

Generalnie filmy tego typu można podzielić na takie, które w założeniach miały być lepsze, ale twórcy zawalili i wyszło kompletne dno, i takie, które od początku od końca nakręcono dla jaj. Po obejrzeniu Piranii 3DD jestem przekonany, że ten film można zaliczyć do tej drugiej kategorii. Jest kiczowaty i durny do bólu ale oglądało się go całkiem fajnie - 6/10.

ocenił(a) film na 7
rumpel86

Pięknie to ująłeś.

ocenił(a) film na 9
Jarzyna96

100% racji. Zawsze pod tego typu filmem przyjdzie masa znafcuf i zaczną się ciskać "Brak głębi, nie ma startu do Almodovara" itd.
Film z założenia ma być absurdalnie głupi. Jeżeli komuś się nie podobają absurdalnie durne filmy to może zawsze nie oglądać (naprawdę, ciężko się domyślić, że Piranha 3DD to taki właśnie film? wystarczy przeczytać tytuł i obejrzeć okładkę).
Ja osobiście lubię czasem obejrzeć ciężki dramat czy coś w tym stylu. Ale durne komedie też mają swoje miejsce i nigdy w życiu dobrowolnie nie zakuję swojego łba na jakąś odmianę filmu, czy muzyki. W przeciwieństwie do filmłepowiczów.
Pozdro.

Heavy_Metal_89

Masz rację, wystarczy zobaczyć plakat, żeby wiedzieć o czym będzie film. Zmutowane piranie zjadające zmutowane biusty. Zwykle nie oceniam filmu po trailerze, ale to nie jest ocena, raczej myśl. Szkoda pieniędzy na takie filmy. Ale przecież ktoś, dla kogo filmy z przesłaniem są zbyt trudne, nie obejrzy chociażby "Listy Schindlera", tylko pójdzie na "Piranhę 3DD". Naturalna kolej rzeczy. Są restauracje, w których podaje się wykwintne dania i są fast foody. Pytanie co zdrowsze...

ocenił(a) film na 9
Margarine_MD

Zdrowszy zawsze jest umiar, niestety brakuje go tobie.

Heavy_Metal_89

Ten kto wymyślił ten godny pożałowania film z całą pewnością nie miał umiaru w piciu alkoholów wysokoprocentowych :/

ocenił(a) film na 7
Margarine_MD

A ja tam z niecierpliwością czekam na kolejną część, nie mogę się doczekać jak piranie zaatakują ląd.....

ocenił(a) film na 6
Margarine_MD

Nie przesadzaj, czasem mam ochotę zjeść coś w restauracji wyższej klasy, ale zaglądam również do budki z hamburgerami. Zależy od dnia i potrzeby. Bywają dni, że obejrzę "Moją lewą stopę" lub "Przełamując fale", jednak od rozrywkowego kina nie stronię. Na półce z książkami również zaraz przy Miłoszu i Szymborskiej, stoją książki Kinga, następnie opowiastki o Mikołajku i trochę taniej fantastyki. Bycie "elitarnym" na siłę to zwykły snobizm ;)

Jarzyna96

Po prostu niektórych przerósł, rozumiem laski nabijanie się z pirani w pochwie mogą nie wytrzymać czy przejeżdzanie 10 latka wózkiem golfowym bo się biegi pomyliły jak uciekał z kasą za bilety, te sceny akurat mi się bardzo podobały, ryłem z tego na maksa.

Ale reszta była spoko i na poziomie.

Jarzyna96

David Hasselhoff miażdży dlatego gwiazdka wyżej 4/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones