PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=597319}

Pirania 3DD

Piranha 3DD
3,7 19 071
ocen
3,7 10 1 19071
3,2 9
ocen krytyków
Pirania 3DD
powrót do forum filmu Pirania 3DD

jak do ciężkiej cholery się stało, że Christopher Lloyd zagrał w tym skur.....ym gównie....??

ocenił(a) film na 4
Leito_25

Hmm... zagrał w pierwszej części to i zagrał tutaj.
Równie dobrze można się spytać dlaczego zagrał tutaj Gary Busey.

Co do filmu to jest o wiele gorzej niż w pierwszej części. Cycków jest więcej i także innych części ciała. Dla wielu panów (lub chłopców) może być to plus.
Na plus można również zaliczyć czasem dobry dowcip (szczególnie w trakcie napisów końcowych). Gratką jest tu właśnie lekki wysyp znanych nazwisk.
Gary Busey występuje tylko na początku, Ch. Lloyda jest trochę więcej. Ale największy smaczek czeka dla fanów D. Hasselhoffa. Bawi się swoją postacią i dobrze to wychodzi:)
Minusów jest zdecydowanie więcej. SPOJLER Najbardziej zastanowiło mnie po jaką cholerę bohaterka wskoczyła do wody pełnej piranii?! Odpowiedzi raczej nie będą sensowne.KONIEC SPOJLERA Oczywiście głupot jest więcej, ale przy tym filmie można zostawić to w spokoju.
Wydawało mi się także, że rzeź piranii była większa w jedynce niżeli tutaj. Co też mnie lekko zasmuciło.
Dla rozluźnienia można obejrzeć. Dużo cycków i krwi. Ode mnie 4/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones