PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 170 659
ocen
7,0 10 1 170659
5,7 31
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

Nic nowego.

ocenił(a) film na 4

Film jak na polską komedię romantyczną znośny do oglądania, nawet mogłabym powiedzieć - przyjemny :) Ale nie wnosi nic nowego. Zauważyliście, że w polskich komediach panuje ciągle dokładnie taki sam schemat? Przypadkowe poznanie, nie lubią się, zaczynają się lubić, ktoś coś pieprzy, jest smutno i happy end.
Sam film jest fajny, ale następnym razem wolałabym zobaczyć coś mniej przewidywalnego.

ocenił(a) film na 7
White_Curse

To raczej dość utarty schemat większości komedii romantycznych, nie tylko polskich. Ale zdecydowanie się zgadzam - chciałoby się czasami zobaczyć coś nowego, zaskakującego. Tylko czy nie jest tak, że wszystko zostało już pokazane? ;)

White_Curse

To akurat jest schemat znany jeszcze ze starożytności. Każda opowieść musi mieć trzy akty. Koniec aktu pierwszego to moment, kiedy już znasz intrygę, akt drugi to jej prawie rozwiązanie, ale pojawia się jakieś wydarzenie, które wszystko zmienia. To może być zła Alexis, "mości panowie, Bar wzięty", scena w której szeryf Woody i Buzz Astral zostają zamknięci w pokoju złego chłopca. Tak jest wszędzie i chyba zawsze będzie.

ocenił(a) film na 6
White_Curse

Otóż to! Generalnie fajnie się oglądalo, ale do końca się łudziłem, że jednak Stuhr nie spiknie się z Więdłochą i niestety zawiodłem się.... Przez to oceniłem film o jedną gwiazdkę nizej za właśnie taką schematycznosć i przewidywalność. Śmiało mogło zostać,że ona wraca do tego wdowca, a on zostaje sam i byłoby o niebo lepiej, a tak mamy ckliwą końcówkę.

ocenił(a) film na 5
White_Curse

Zgadzam się. Nic specjalnego, humor niezbyt wysokich lotów, schematyczny scenariusz, natomiast aktorstwo dobre (a Stenki i Więdłochy nawet bardzo dobre) z wyjątkiem przygłupawego Karolaka, który jest kompletnym beztalenciem aktorskim i w każdym filmie gra na jedno kopyto. Dialogi znośne, choć żadnego tam inteligentnego humoru w nich nie ma, wbrew wielu opiniom. Innymi słowy - nie przepadam za TVN, ale pomimo to "Planetę singli" uważam za film nie najgorszy, Na pewno lepsze to niż jakieś "Ciacho" czy "Kac Wawa", od czasu do czasu dla odmóżdżenia można coś takiego obejrzeć, konsumując przy tym chipsy i Coca-Colę. Nie samym Kieślowskim człowiek żyje.

ocenił(a) film na 9
White_Curse

nawet jak nic nowego to dawac 4 trzeba byc je..nym idiotą

ocenił(a) film na 4
matiz1992

Wow, trzeba być idiotą, żeby mieć własne zdanie.

ocenił(a) film na 9
White_Curse

Kazdemu filmowi ktory wyjdzie w podobnym stylu daj 1ke bo to juz bylo. Nie zapomnij aby przyjac podobne kryteria w ocenianiu amerykańskiego kina

matiz1992

Jestem z Tobą matiz. Szkoda, że domorośli krytycy nie zauważyli, że takie właśnie jest życie. Po co za wszelką cenę oczekiwać zjawisk z innych planet, skoro żyjemy na Ziemi, planecie ludzi ?

White_Curse

Gdzie się podziały polskie komedie .... :(

ocenił(a) film na 4
White_Curse

Niestety, schemat do bólu wyświechtany (jednak światowy nie tylko Polski), tak zauważyłam jak miałam 12 lat..

ocenił(a) film na 5
White_Curse

Zgodzę sie z Tobą i dodam że ja mam alergie na takie filmy. Polskich komedii romantycznych wrecz nie znoszę i jedyne jakie mi się kiedyś spodobały to "tylko mnie kochaj " i " nigdy z życiu " ale to było tak dawno temu. Teraz wszystko jest powielane aż do porzygu. Ten film jednak mi sie spodobał (świeżo po seansie) ale do końca mialam nadzieje ze mnie zaskoczą i bohaterka jednak zejdzie sie z facetem od w-fu. Szkoda ze jednak nie. To by było ciekawe zakonczenie.

ocenił(a) film na 8
White_Curse

Jeden z najlepszych polskich filmów. 4ka to nieporozumienie. Podaj motyw, którego nie było wczesniej i pojawil sue nagle w jakimś filmie z ostatniego roku. W kinie wszystko już było i idiota tylko spodziewa się "czegoś nowego"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones