PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751987}
7,0 171 041
ocen
7,0 10 1 171041
5,7 35
ocen krytyków
Planeta Singli
powrót do forum filmu Planeta Singli

bbart24

ocenił(a) film na 9

mam wymagającą żonę co do filmów i żadną komedie z adamczykiem itp nie lubi i już...uważa to za kicz,,ale uwaga pierwszy raz widziałem jak moja żona w czasie jednego filmu:krytukuje,śmieje się,płacze i po filmie 2 godziny ze mną dyskutuje---nie powiem jestem troche mniej wymagający-ale to jest film jakie trzeba robić* z sesnem,śmiechem,obyczajem i dramatem w jednym.dużo? może,ale naprawdę jak się dobrdze ktoś zastanowi to każda postać z tego filmu coś przeżyła , zrozumiała i zmieniła-wiec też każdy znajdzie w tym filmie siebie lub też Was---brawo----polecam dla wymagających i nawet tych co nie lubią. Polskich filmów!!!!
Cieszy też to ,żę film jest dla wszystkich wiekowo-co widziałem w kinie-od 10 lat do 80lat
a jak krytykujesz to Twoja sprawa ale chyba sie nie znasz lub jesteś zbyt płytki....
p.s to tylko moja opinia(a zaznaczam że pierwsza na filmweb-bo nie lubie się udzielać)

bbart24

zgadzam sie, film fajny ;) acz u mnie na sali inny sort. Widac moze inne miasta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones