PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264834}

Poławiacze

Diggers
6,1 431
ocen
6,1 10 1 431
Poławiacze
powrót do forum filmu Poławiacze

kameralny i momentami prześmieszny filmik.
Niewiele się tu dzieje, ot małomiasteczkowa rutyna, którą przerywa śmierć wuja głównego bohatera. Staje się to tematem do refleksji i podsumowań dla jego rodziny. Obserwujemy także zmagania, z zaplanowanym dla nich losem, czwórki przyjaciół i ich najbliższych.
Jeśli chodzi obsadę to poza Lauren Ambrose
i Maurą Tierney w małych rólkach nie kojarzyłam nikogo szczególnie.

night_girl

spodobal mi sie. w sam raz na 6 :)

ocenił(a) film na 8
kamik0

Bardzo dobre kino! Skłania do refleksji i często wywołuje uśmiech na twarzy:)
Podobały mi się wywody jednego z bohaterów na temat życia:
Tylko ludzkość zdaje sobie sprawę ze swojej śmiertelności i dlatego mamy przesrane..., albo:
Błąd to początek odkrycia.
Dialogi w filmie są świetne! Osobowość bohaterów głęboko zarysowana, a gra aktorów- bardzo pierwsza klasa! Polecam gorąco:)

ocenił(a) film na 8
night_girl

Ja także muszę przyznać, że film jest na poziomie. Niby prawie samo gadanie , a jednak urzeka. Ken Marino gra naprawdę przekonująco he, he :> Polecam ludziom lubiącym klimatyczne, spokojne produkcje.

ocenił(a) film na 7
nespriv

Całkowicie się zgadzam. Takie filmy zawsze mnie interesowały - małe miasteczko, życie prostych ludzi. Nie ma żadnych super ekstra yo yo akcji tylko spokojne życie, fakt jeden motyw z bijatyką był ale nawet mi się podobał - braterska przyjaźń hehe. Chwilami śmieszny, chwilami trochę zasmucał ale i tak bardzo na poziomie. Polecam i oby więcej takich!

night_girl

masz moze aktywny link do tego filmu bo nigdzie nie moge go znalezc?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones