PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=525752}

Pod obserwacją

Hardwired
5,0 2 265
ocen
5,0 10 1 2265
Pod obserwacją
powrót do forum filmu Pod obserwacją

bardzo dobry film

ocenił(a) film na 10

po tych ocenach miałam go nie oglądać i całe szczęście, że jednak się zdecydowałam 8/10 spokojniutko

ocenił(a) film na 8
lajla29

Zgadzam się z Tobą w 100%, Też daje 8/10 ponieważ film jest bardzo dobry i naprawdę mi się podobał. Ocena jest stanowczo za niska i nie radzę się nią sugerować ! Polecam

wislaktswk1906

Zgadzam się, miłe zaskoczenie jak na film video a nie kinowy.

ocenił(a) film na 4
lajla29

No... do mnie jakoś nie dotarł. Niezły pomysł, tylko jakoś tak drętwo było zagrane... wykonaniem przypomina Immortal, niby nieźle wymyślone ale duuuużo wpadek podczas aktorskiej gry.
Drobny minus to to, że ostatnio sporo filmów się pojawiło w stylu "Remote Control". Avatar, Gamer, właśnie Hardwired.
Ogólnie, nie jest najgorzej. :)

ocenił(a) film na 6
lajla29

Dobry film - miło się go ogląda :)
7/10

Pozdrawiam !

ocenił(a) film na 8
lajla29

Mnie ten film zaskoczył bardzo pozytywnie dziwie się, że tak słaba ocena myślałem, że będzie chociaż w granicach 6,5. Ja daję 8/10 co do aktorstwa jest ono drętwe, ale Cuba z czasem się rozkręca pokazuje przyzwoity poziom. A największa magią tego filmu jest oczywiście fabułą ;) pzdr

Abdul

Też dałam 8/10, miałam dac 7, ale pomyślałam, że chętnie obejrzałabym jeszcze raz, a to niezbyt czesto mi sie zdarza, więc w takim razie 8, bo się świetnie oglądało.:) Bardzo zaniżona średnia tego filmu:/

ocenił(a) film na 8
canditti

Mnie również się podobał. zaskakująco dobry film. Warto obejrzeć!

ocenił(a) film na 5
lajla29

myślę że ocena 10 to jednak wielka przesada - żadne to arcydzieło.
fakt nie mogę powiedzieć że nie dało się tego obejrzeć, ale raczej film nie porywał.
zmarnowany potencjał ot co... bo sam pomysł świetny ale rozwinięcie go beznadziejne... może dlatego że nastawiłam się bardziej na to co ten implant będzie robił z bohaterem, jak będzie wyglądało takie społeczeństwo itp. a tu... niestety... nawet gra aktorska mimo dość dobrej obsady , słabiutka. więcej niż 5 dać nie mogę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones