PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731541}

Pokój

Room
7,8 192 000
ocen
7,8 10 1 192000
7,5 43
oceny krytyków
Pokój
powrót do forum filmu Pokój

Więc nie ma co spodziewać się nie wiadomo czego. Bardzo ciężki film. Ciężki, bo ciągle czekałam na rozpoczęcie akcji, jakiejkolwiek. Nic z tych rzeczy. Mdły, niejaki.... Czytając recenzje innych " te emocje " "wzruszenie" ... pytam się gdzie?. mam mnóstwo empatii , ale w tym filmie nie wzruszyło mnie już nic poza uratowaniem ich od tyrana. Jacob swietnie poradził sobie ze swoją rolą. Ale na Boga! Nie lubie oglądać filmow gdzie wszystko jest przewidywalne .. bo przecież wiadomo było, ze matka ucieszy sie ze w końcu udało im sie uciec i generalnie wszyscy beda z tego powodu szczęśliwi. I Matka bedzie robiła wszystko, żeby jej syn przystosował się nowego świata, który ona juz tak dobrze znała i tęskniła za nim. I było wiadomo że młody nie miał kontaktu z ludźmi i bedzie sie ich bał, i że szybko sie przystosuje... nauka chpdzenia po schodach? Raz sie przeszedł i popatrz umiał! No nie samowote, wchodząc moze nie po schodach ale cały czas spać do szafy czy zeskakując i wchodząc na lozko , motoryka to motoryka. Nic kompletnie w tym filmie sie nie dzieje . Potrójnie flaki z olejem , żadnego arcydzieła na Oskara nie widzę. Nie nie i jeszcze raz nie. Szkoda mojego czasu było. Nikomu nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones