Film

Life Overtakes Me

2019 39 min.
6,4 293
oceny społeczności
6,4 10 1 293
371
chce zobaczyć
Setki straumatyzowanych dzieci uchodźców, którzy trafili do Szwecji, uciekają od życiowych trudności w przypominający śpiączkę stan zwany syndromem rezygnacji.
Pokonani przez życie
Zwiastun nr 1
Pokonani przez życie - Zwiastun Nr 1 Pokonani przez życie - Zwiastun Nr 1
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Setkom straumatyzowanych dzieci uchodźców, którzy trafili do Szwecji, grozi deportacja. Ich sposobem na ucieczkę od życiowych trudności jest przypominający śpiączkę stan zwany syndromem rezygnacji. Dokument "Pokonani przez życie" obrazuje naznaczone cierpieniem życie rodziców, którzy opiekują się swoimi pogrążonymi w chorobie dziećmi.

inne tytuły
Zdjęcia do filmu zrealizowano w Szwecji.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Czy tylko ja nie miałem pojęcia o takim stanie?

  damiansport1 ocenił(a) film na

  po prostu wow.

  4
  • Prośba o wlączenie oceniania!

   Jurak

   Ten film miał już swoją premierę

   7
   • Imigranckie hikikomori i kupczenie dziećmi.

    PoppinTom ocenił(a) film na

    Netflix nie przepuści żadnej okazji do ideologicznej wojenki a tym bardziej w drodze po statuetki. Obok tych słów: "…że dzieci udają, że symulują chorobę lub że rodzice podają im truciznę. Te pogłoski były powtarzane przez polityków. Ale okazało się, że to fałszywe ... więcej

    • Psychologia archetypowa w praktyce.

     satie

     Co się dzieje, gdy wykorzenia się psychikę. Ego radzi sobie jak może, ego apollińskie jest elastyczne. Psychika mówi ostro, nie. Jeżeli dokonuje się nadużyć, a ego apollińskie dokonuje ich non stop, za pomocą polityki agresji, ekonomii. Psychika ma tego dosyć. Śmierć i sen. Sen jest ... więcej

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.