PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8759}
7,4 1 589
ocen
7,4 10 1 1589
Pokuszenie
powrót do forum filmu Pokuszenie

co stało się chyba normą w polskich filmach :( Nadto Łukaszewicz potwierdził moją opinię, że talent ominął go szerokim łukiem.

Ewako

Dokładnie, dźwięk w starszych polskich filmach zawsze woła o pomstę do nieba. Raz trzeba zgłaśniać, a innym zaś razem wyciszać :/

ocenił(a) film na 7
Ewako

Czyli klasyka polskiego kina. Jak nie można oglądać ciągle przewijając wstecz żeby usłyszeć co mówili, to lepiej wcale nie oglądać. Ale jak rąbią garami to słychać doskonale.

majkalipcowa

przewijac to soobie mozesz dziecko ktore nasralo w pieluchy

Ewako

A kogo obchodzi twoja opinia trollu filmebowy:), Lukaszewicz zostal uznany za jednego z najwybitniejszych polskich aktorow:) Twoje slowa budza tylko rozbawienie patrzac na filmografie Lukaszewicza..

Ewako

Łukaszewicz? o.O Przepraszam, ale jeśli to nie trolling, to nie ogarniam

ocenił(a) film na 6
Ewako

Mruczą coś pod nosem, szepczą... albo zaczynają zdanie normalnie, w połowie już trzeba nasłuchiwać, a końcówki to już w ogóle nie słychać. Oni tak do siebie mówią, czy do widza, bo już nie wiem. Głośniej wzdychają niż mówią. Kiedyś to było normą (nie u wszystkich na szczęście) - nie wiem, dostawali za to jakieś Orły czy Oscary?
Tak więc za to oczko niżej w ocenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones