PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833172}
3,4 61 545
ocen
3,4 10 1 61545
3,3 31
ocen krytyków
Polityka
powrót do forum filmu Polityka

hmmm

ocenił(a) film na 3

Wszystkie zapowiedzi dotyczące kradzieży scenariusza, obaw przez emisją w Polsce, konieczności składania filmu w Japonii, wywrócenia sceny politycznej, itp. były jak dla mnie osobiście genialną kampanią reklamową tego filmu. Obejrzałem w kinie i niestety ale nie zachwycił mnie. W filmie rozwinięto wątki polityczne znane z mediów, pokazane w określony sposób i jak dla mnie nie było w nim niczego, co mogłoby kogokolwiek z polityków "pogrążyć". Nadużywanie władzy, korupcja, układy, nadużywanie alkoholu czy innych używek, dewiacje seksualne to nic nadzwyczajnego, słyszy się o tym praktycznie każdego dnia. Sposób ich przekazania w tym filmie nie porywa na kolana, pokazane historie się wydarzyły i w sumie nikogo nie dyskredytują. Każdy kolejny film Pana Vegi wygląda podobnie pod kątem zdjęć, muzyki, obsady aktorskiej. Dla jednych to może być plusem dla innych minusem. Mi osobiście ta formuła kojarzy się tylko i wyłącznie z maszynką do zarabiania pieniędzy. Kampania reklamowa zrobiła swoje, film zarobił swoje a na kolejny z pewnością nie wybiorę się do kina. Z pewnością Pan Vega będzie kręcił kolejne filmy i znajdą się osoby, które będą je chciały oglądać. Ja do tego grona się nie zaliczam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones