PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640318}

Polowanie

Jagten
7,8 121 870
ocen
7,8 10 1 121870
7,8 31
ocen krytyków
Polowanie
powrót do forum filmu Polowanie

nigdy nie powinno mieć miejsca. Powiedziała mu to co chciał usłyszeć.

ocenił(a) film na 8
silosz

Właśnie chciałam zauważyć, bo film dopiero obejrzałam, że to był idealny przykład jak nie postępować w takich sytuacjach :) zarówno pan psycholog pani greta i cała reszta. Fzieci w wieku przedszkolnym są wyjątkowo podatne na sugestie, jakby im pan mowil czy widziały smoka to by go pewnie widziały ;)

ocenił(a) film na 9
nierozumiemnic

Dokładnie.

ocenił(a) film na 9
nierozumiemnic

to samo pomyślałem, takie niekompetentne osoby ja Greta i pan Psycholog mogą zniszczyć komuś życie

silosz

I warte zauważenia: to kobiety najszybciej uwierzyły w jego winę i najmocniej się tego trzymały. Wynika coś szowinistycznego z tego.

silosz

Od tej sceny nie dałem rady tego dalej oglądać. Jako rodzic ciężko mi zrozumieć jak tacy niekompetentni "fachowcy" mogą pracować z dziećmi. Aczkolwiek na zło trzeba uważać, ciężki film, nie na piątkowy wieczór przy winie ;)

ocenił(a) film na 8
silosz

Każdy powinien obejrzeć i sam dla siebie zastanowić się czy czasem nie jest ofiarą lewackiej, tęczowej propagandy.

pcsik

jak to się ma do tego filmu?

GabiBuka

A tak droga wielbicielko Na Wspolnej, ze w filmie oskarzenie jest takim samym absurdem jak swiatow rasizm, antysemityzm i nietolegancja gejow i lesbijek.

miki_58

co ku*wa, ja nigdy w życiu na wspólnej nie oglądałam , skąd ten wniosek xdd

silosz

Ale przeciez ten film jest kompletna brednia!!! To tak jakby oskarzyc Bogdana Sz. o morderstwo bo ulica na ktorym morderstwa dokonano, jest po drodze do jego pracy. Poziom intelektualny tfurcow mozna porownac do swinki Peppy.

silosz

Czy sugerował? No nie wiem. Owszem, na pewno nie był super profesjonalistą, ale zadawał pytania,na które Klara mogła odpowiedzieć nie. Już nie wspominając o tym że żaden psycholog nie byłby potrzebny gdyby nie jej kłamstwa, które powiedziała Grecie.

silosz

To raz, a dwa co to za "test na molestowanie", ze rodzice zapytali dzieci, czy czasem boli je glowa i czy mają czasem koszmary??

Rumcajs997

Właśnie tak to wyglonda 30 ludzi naskoczy na 1 i ten 1 jest winny bo jak to 1 to i wszyscy znając coś z niczego na ogół jest przegrany. A jeśli chodzi o molestowanie na dziecku to perfekt przykład. Ludzie obudzić się proszę świetny film. Szarży polaki

ocenił(a) film na 10
silosz

Niestety takie fałszywe opinie "prywatnych psychologów" oraz oskarżenia zdarzają się bardzo, czy to by celowo przejąć władzę nad dzieckiem, zwłaszcza w Polsce czy Zachodniej Europie - samo takie oskarżenie, nawet bez postawienia zarzutów, już powoduje że nie widzi się dziecka, a wyjaśnienia trwają latami, a sądy rodzinne są mega powolne ... i cyk, dziecka nie widzi się rok, dwa, a potem takie dziecko nie chce drugiego rodzica widzieć i nikt go, dla "jego dobra" nie zmusi - vide alienacja rodzina. Oskarżający rodzice, najczęściej matki, miewają też nierzadko zaburzenia, czy to bordeline, czy narcystyczne, czy inne problemy. W takich oskarżeniach, jak pokazano w filmie, trzeba udowodnić niewinność, nie winę - winnym jest się od razu, przykleja się łatka. U nas można cofnąć się do Tomasza Komendy, a obecnie można śledzić podobną sprawę (przemoc domowa) z Johnny Deppem i Amberd Heart - Johhny oczywiście zaocznie skazany, przez lata pomawiany, tracił rolę itp. i musiał wytoczyć proces, w którym wszystko ładnie wychodzi ... a słowa Amberd, nagrane wcześniej "Kto Ci uwierzy w przemoc domową, jesteś tylko mężczyzną ...".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones