PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850612}

Pomoc

Help
6,9 1 562
oceny
6,9 10 1 1562
7,7 3
oceny krytyków
Pomoc
powrót do forum filmu Pomoc

Bardzo dobry!

ocenił(a) film na 8

Znakomity i przejmujący film o empatii. O czymś, o czym – mam przekonanie graniczące z pewnością – zapomnieliśmy podczas tej pandemii. Jest intensywny i miażdżący w swej dosłowności. Nagrany jako oskarżenie. I kiedy mówi o tych, którzy stali się pierwszymi ofiarami COVID, traci już swój brytyjski adres i staje się uniwersalnym obrazem pokazującym, jak łatwo zapominamy, że każdy z nas dotrze do momentu, w którym zaczną mu szwankować ciało i umysł. Bezpowrotnie. Świetny duet Comer i Grahama. Obowiązkowy dla wszystkich, którzy uważają, że pandemia nie jest niczym groźnym i że wiecznie będą sprawni, a starości nie ma co patrzeć w cudzą twarz.

ocenił(a) film na 7
JaCze

Absolutnie się z Tobą zgadzam, ale dodałbym jeszcze że film wraca na brytyjskie podwórku pod koniec, gdy rozlicza rząd z ich pomocy domom opieki i podaje dane.

ocenił(a) film na 8
Kubalmaoo

Tak, to bardzo mocne zakończenie, zwłaszcza monolog głównej bohaterki.

ocenił(a) film na 7
JaCze

A tak z ciekawości to za co odjąłeś dwie gwiazdki i wystawiłeś ostatecznie 8? :)

ocenił(a) film na 8
Kubalmaoo

Dychę dałem chyba tylko kilku filmom w życiu, dziesiątkę kilkunastu. :)

JaCze

Całe życie myślałem, że dycha i dziesiątka to synonimy.

ocenił(a) film na 8
pawelgol

Oj tam. Dziewiątka. Błąd wpisywania przez telefon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones