PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493486}
5,8 4 256
ocen
5,8 10 1 4256
7,1 8
ocen krytyków
Pontypool
powrót do forum filmu Pontypool

Praktycznie przez cały film ględzenie jak w nudnym amerykańskim serialu. 3 osoby zamknięte w
studiu nagraniowym i pieprzące głupoty.
Daję 3 za ciekawy pomysł i jednocześnie tragiczną realizacją. Dotrwałam do końca jedynie dzięki
naprawdę ciekawej grze aktorskiej Stephena McHattie.

XxXxxEVeRaxxXxX

Skoro dałaś 3 tylko za ciekawy pomysł to powinnaś dodać jeszcze coś za rolę McHattiego, skoro tak Ci się podobała :)

ocenił(a) film na 3
ukasz_to

McHattie został już wliczony w ocenę, nie musisz mi mówić jak mam oceniać, żebym czasem nie kazała Tobie Twoich ocenek poprawiać, hymm...? ;]

ocenił(a) film na 9
XxXxxEVeRaxxXxX

Na tym właśnie polega praca w radiu – na mówieniu. A ponieważ akcja rozgrywa się tylko w jednym miejscu, przez dużą część tego filmu bohaterowie mówią. „Pontypool” jest jak słuchowisko radiowe, które ma działać na wyobraźnię – taka „Wojna światów”. Tylko że tutaj jeszcze nie wiemy, jak to się skończy. Miłośnicy radia powinni być zachwyceni, pozostali – niekoniecznie.

ocenił(a) film na 3
karlolek91

Fakt, gdyby zrobić z tego słuchowisko zamiast film może i byłoby ciekawsze choć dla mnie niekoniecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones