PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167894}

Posejdon

The Poseidon Adventure
5,3 2 248
ocen
5,3 10 1 2248
Posejdon
powrót do forum filmu Posejdon

Zwiodła mnie gwiazdorska obsada.Scenariusz i dialogi są do kitu.Akcja jest prostacka.Niektóre sceny można uznać za parodię jak choćby tę ,w której paniusia zdejmuje suknię,bo potrzeba trochę materiału do zakrycia twarzy rozbitków.Czas ucieka a oni mają jeszcze czas na gadania i kazania.Wreszcie ratownicy nawet nie pofatygowali się skoczyć do wody,by pomóc uratowanym rozbitkom.2/10

ocenił(a) film na 2
jacekg9

w porównaniu z Tragedią "Posejdona" (dla mnie 8 z 10) to ten filmik jest po prostu beznadziejny
zdecydowanie szkoda czasu, 0 emocji, ziewanie, nuuuuda, kiczowate sceny...

faktycznie dziwi przy tym obsada...
dałem dokładnie tyle samo: 2/10

ocenił(a) film na 3
VanKert

To naprawdę kiepski film,pomimo iż jest to film telewizyjny.Beznadziejne komputerowe efekty specjalne,żenujące aktorstwo.Najbardziej rozśmieszył mnie opis dystrybutora na okładce filmu-wysokobudżetowa produkcja z niesamowitymi efektami! Aktorzy znani,ale dawno temu.Widocznie musieli zagrać w takim gniocie,bo nie mieli innych ofert.

ocenił(a) film na 7
disco_man

Bo Waszych komentarzach i ocenach spodziewałam się niewiadomo jakiej szmiry, ale tragedii nie było. Dobry film Trochę romansu, trochę filmu katastroficznego, trochę akcji. Efekty nie powalają, ale to jeden z niewielu minusów tego filmu. Drugi minus- 3 godz to jednak za długo. Titanic mógł sobie pozwolić, ale co wolno wojewodzie... :P Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones