PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167894}

Posejdon

The Poseidon Adventure
5,3 2 248
ocen
5,3 10 1 2248
Posejdon
powrót do forum filmu Posejdon

bylem wczoraj w wideotece, patrze na polke: "Posejdon" chwila zastanowienia... "czy to przypadkiem nie leci teraz w kinach... tak ... no ale jak to mozliwe ze jest juz tutaj.... lepiej spytam pracownika"
-Sorry, czy ten posejdon to ten film co niedawno mial premiere kinowa?
-Tak, tak, to to. (cytat autentyczny :P )

No i dalem sie wrobic, 9 zl poszlo z dymem, a ja dostalem jedna z najwiekszych kich roku 2005 :/ , ciekawe czy ten drugi tez jest tak kijowy. I kto wpadl na pomysl zeby z roku na rok, robic film o statku o tej samenj nazwie i ktory sie przewraca do góry dnem?? (to tez mnie dodatkowo zmylilo, bo czytajac recenzje z tylu, fakt ze statek sie odwrocil do gory dnem jedynie mnie upewnil ze to ten z 2006.

Ciekawe czy jest wiecej takich idiotow jak ja i uwiezyli w to :P

mdsn

no niestety nie ma takich idiotów za wiele ;)
ps joke

ocenił(a) film na 4
mdsn

Nie martw się, ze mną było tak samo :) Tylko że ja się nikogo nie pytałam, bo do wypożyczalni poszłam już ze trzy miesiące po premierze, więc nie podejrzewałam, że to może być zupełnie inny film :D No i ja straciłąm na nim 7 a nie 9 złotych <lol>

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mdsn

Heh nie narzekaj,mogłeś trafić o wiele gorzej:) Taka moda zapanowała w nabijanie ludzi w butelkę.Ktoś chciał oglądnąć ,, The Day the Earth Stood Still''(2008) a wciskali mu ,,The Day the Earth Stopped''(2008).

W sieci też poszła fama o nowej części Obcego...,,Alien vs.Hunter''(2007) Nie będę nawet tego komentował:]

Przed premierą ,,Terminator:Salvation''2009-05-14 (Świat) wyszedł ,,The Terminators''2009-04-28 (Świat) i byłem świadkiem jak ponad 3000 osób go zasysało:]] Podobnie z podróbką ,,Transformersów''...hehe

Takich przykładów jest niestety o wiele więcej,więc aż tak źle nie trafiłeś;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones