PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35995}

Potwór z Czarnej Laguny

Creature from the Black Lagoon
6,5 2 065
ocen
6,5 10 1 2065
5,9 7
ocen krytyków
Potwór z Czarnej Laguny
powrót do forum filmu Potwór z Czarnej Laguny

widzialem w 3d 

ocenił(a) film na 6

obejrzalem go tydzien temu w 3d.hehehe!musze przyznac ze jestem mile zaskoczony.wiadomo trzeba wziasc pod uwage ze jest to dzielo z lat 50tych.ale efektu 3d moze mu pozazdroscic kazdy inny film krecony obecnie.najlepszy efekt jaki widzialem, moze poza avatarem.
zastanawia mnie tylko dlaczego te filmy w 3d nie przyjely sie w tamtych czasach?pewnie to bylo za duzo dla przecietnego widza.
jeszcze co do filmu to kibicowalem potworowi!!polecam!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
BaronQV

po pierwsze jest to forum poswiecone filmom nie jezykowi polskiemu.po drugie poziom twojej wypowiedzi jest zalosny.po trzecie nie dyskutuje z takimi malkontentami jak ty!!

koralik78

Jakże nisko upadła kultura języka w naszym kraju... Człowiek wypowiada się publicznie i jest święcie przekonany, że nie musi robić tego poprawnie... To jest straszniejsze niż ten horror.

lifter67

Skoro politycy, celebryci, ludzie mediów dają mu taki przykład. A on ogląda TVP i słucha. Potem powtarza. Wybacz, ale żyjemy w kraju w który premier olewa trybunał konstytucyjny. A do tego wszyscy "znawcy języka" przyzwalając na kolejne "pisze" "poszłem" dwutysięcznytrzynasty i inne kwiatki. Dziki Zachód na każdym polu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones