PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111542}

Poza zasięgiem

Out of Reach
4,6 6 202
oceny
4,6 10 1 6202
Poza zasięgiem
powrót do forum filmu Poza zasięgiem

Seagal w Polsce. Nie, no tego jeszcze nie grali haha. Co pięć minut z czegoś się śmiałem. Nieźle
pokazali polaków haha mały dzieciak pije wóde prosto z butelki, pani policjant na służbie idzie na
jednego... i nie myślałem, że w Warszawie prawie wszyscy posługują się językiem angielskim.
Dobrze, że Seagal nie zrobił z naszej pięknej stolicy ruiny, trzeba mu za to podziękować he. Ogóle
film nawet przyjemnie się oglądało.

sss_111

twoje poczucie humoru żeby z tego typu rzeczy się śmiać trzeba być żałosnym albo najaranym;)W ogóle jak w tego typu filmów może oczekiwać realizmu...Realizm to masz jak sobie wyjdziesz z klatki ;)

ocenił(a) film na 3
Kareivis

Śmiałem sie wlasnie dlatego bo podszedłem do tego filmu na luzie. Wiesz nie oczekiwałem jakiegoś bardzo inteligentnego i ambitnego obrazu. Oglądałem dla rozrywki.

sss_111

Sorry ale głupotą jest oczekiwanie w filmie czegoś inteligentnego,Fakt może są w niektórych filmach rzeczy nad którymi się trzeba zastanowić ale to tylko namiastka inteligencji która się w filmach przejawia.Wiadomo jaki mądry człowiek oczekuje czegoś inteligentnego z udziałem Seagala. Zresztą dobrze że masz aż tak duże poczucie humoru ;)

ocenił(a) film na 3
Kareivis

He to dziwne bo właśnie dużo osób mi mówi ze nie znam się na żartach, ale ok;)
Seagal ma prawie wszystkie swoje nowe filmy na tym samym poziomie, mam jednak do niego szacunek bo filmu lat 90-tych z jego udziałem były w większości udane z małymi wyjątkami. Teraz gra już tylko w samych gniotach niestety i wątpię aby jeszcze mnie czymś zaskoczył.

Kareivis

''Sorry ale głupotą jest oczekiwanie w filmie czegoś inteligentnego''

Wystarczy przestać oglądać blockbustery a sięgnąć po ambitniejsze kino.

Kareivis

"twoje poczucie humoru żeby z tego typu rzeczy się śmiać trzeba być żałosnym albo najaranym"

polski być trudnym językiem

sss_111

Ten film mial 9 lat jak to pisales.

ocenił(a) film na 3
dannyboi

No i co z tego???

sss_111

NIC.
Napisales "Seagal w Polsce. Nie, no tego jeszcze nie grali haha". Zaplon zalany.

ocenił(a) film na 1
sss_111

Obejrzałem z ciekawości, bo film kręcony w Polsce. Oczywiście Seagal kojarzy mi się już tylko z tandetą C-klasowego kina, sam film juz dość stary więc nie spodziewałem się wielu ciekawych momentów. Okazało się, że jest kupa pod każdym względem. 1/10 daję tylko za zdjęcie w W-wie, reszta leży i kwiczy. Oczy bolą od oglądania tej tandety.

ocenił(a) film na 4
sss_111

Napisałeś "Seagal w Polsce. Nie, no tego jeszcze nie grali"
Sęk w tym, że grali, Seagal już wcześniej grał w Polsce w filmie Cudzoziemiec.

ocenił(a) film na 3
alex_gawlas

A no rzeczywiście, "Cudzoziemiec" był wcześniej. Mój błąd;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones