PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=322815}

Prorok

Un prophète
7,3 34 111
ocen
7,3 10 1 34111
7,4 18
ocen krytyków
Prorok
powrót do forum filmu Prorok

Z tego filmu mozna zrobic telenowele:) Film o duzo duzo za długi. Wogóle nie powinni robic filmów powyżej 2 godz.Filmy wtedy stają sie nudne. Ja pół dnia walczyłem,żeby tego gniota skończyc. Film nudny,apatyczny,bez wartkiej akcji,w sam raz do snu,jak ktos ma problemy z zaśnięciem to szczerze ten film polecam:)

ocenił(a) film na 9
tiltomasz

Z tego co się orientuje to Twój ulubiony film " Skazany na Shawshank " trwa dłużej niż dwie godziny... Więc co Ty wypisujesz?

tiltomasz

Zdarza się, że oglądając naprawde dobry film żałujesz, że był taki krótki. Jednak masz troche racji, może akurat nie ten : )

ocenił(a) film na 9
Durden_T

No to w przypadku Proroka jest to atut. Podkreśla realizm. Pobyt w więzieniu raczej się ciągnie i ciągnie w czasie...

ocenił(a) film na 6
tiltomasz

Ja uwielbiam bardzo długie filmy,ale w tym przypadku było odwrotnie. Z minuty na minutę film się robił coraz nudniejszy.

pablo75

to jest dramat, tu nie ma być akcji, jak szukasz akcji to pomyliłeś filmy

ocenił(a) film na 6
5476

Nie szukałem akcji,tylko dobrego filmu.

pablo75

to było do titomasza, cytuje "Film nudny,apatyczny,bez wartkiej akcji"

ocenił(a) film na 6
pablo75

Zgadzam się. Do połowy filmu byłem zachwycony, z kolejnymi minutami jednak mój zachwyt wypychało znudzenie i zniecierpliwienie...

ocenił(a) film na 9
malosz

proponuje znawcą z fw pójść do sexshopu lub zamówić na allegro produkt zwany dildo, wtedy będą chwile pełne zachwytu :D

PS. zróbcie lepszy film, wtedy ocenimy hahhah

ocenił(a) film na 7
tiltomasz

Czasem dwie godziny to dobra długość czasem nawet dłuższe dobrze sie ogląda, ale ten za długi na pewno

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones