PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 226
ocen
6,8 10 1 50226
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

Porządne i kompletne kino akcji. Wiarygodnie stworzona triada (nomen omen) konfliktu. Najpierw pomiędzy mafią chińską a rosyjską a później z udziałem policji. Świetny motyw małego geniusza. Doskonałe wyraziste postacie po każdej stronie głównych oponentów: rewelacyjny Han Jiao i bardzo dobre postacie - Emile Docheski i Kapitan Wolf (poza tym ładnie zbudowana jego ekipa policyjna) Sporo ciekawych scen (porwanie małej, atak na sejf). Kilka dobrych zwrotów akcji i scenariusza. Statham na poziomie chociaż dość standardowo (mało przekonywująca jest natomiast przeszłość jego postaci w tym filmie). Zaskakująco wartościowy, zauważalny epizod Sarandona i sceny Ansona Mounta.

ocenił(a) film na 3
Gregory_deVar

Ciekawe. Odniosłem kompletnie odwrotne wrażenie we wszystkich wspomnianych przez Ciebie aspektach.
Dla mnie scenariusz był oklepany, wybory bohaterów nielogiczne a policjanci zachowujący się jak jakieś szwadrony śmierci to już kompletnie absurd do kwadratu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones