PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 226
ocen
6,8 10 1 50226
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

Moim zdaniem nawet od kina akcji należy mieć pewne wymagania co do fabuły. Konwencja "gęsto ścielącego trupa" zepsuła i tak kiepski film. Chyba tylko Adrenalina 2 rozczarowała mnie w podobnym stopniu, jeśli chodzi o role Stathama. Film o niczym, który jest, a równie dobrze mogłoby go nie być. Stracony czas.

ocenił(a) film na 7
johanek

To malutko widziałeś jeszcze.

ocenił(a) film na 4
kalamir

Nie wiem co sugerujesz. Ze Stathamem widziałem prawie wszystkie filmy. Jesli chodzi o sam gatunek to oczywiście, że jest wiele gorszych. Natomiast ten film podejrzewam, że miał dość wysoki budżet, Statham mimo wszystko jakiś poziom trzymał, raz lepiej a raz gorzej, ale ten film to straszna kicha.

ocenił(a) film na 7
johanek

Moim zdaniem jeden z najlepszych filmów z nim w roli głównej... zresztą on sam prawie zawsze gra świetnie... tylko sam film nie zawsze jest dobry... tym razem wszystko mi się podobało.

ocenił(a) film na 7
Mati86

Cholera. Przecież ten film jest naprawdę dobry. Filmy ze Stathamem tym sie charakteryzuja, dzieje się dużo, jakaś fabułka jest i tyle. Według mnie film naprawdę kozak, przynajmniej leży w moim guście ;) Pozdro

ocenił(a) film na 5
johanek

zgadzam się: najsłabszy film ze Stathamem jaki widziałem, 5/10

ocenił(a) film na 7
bezi88

Oglądałem wiele filmów ze Stathamem i uważam że to jeden z gorszych. Uwielbiam tego aktora ale ten film nie podszedł mi za bardzo :(

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
johanek

niestety muszę się zgodzić. Lubię filmy z Stathamem ale ten mnie poraził, fabuła otarła się o kant du... :/ słaby

ocenił(a) film na 8
johanek

Dobrze,że dodałeś magiczne słowa 'moim zdaniem' ludzie wyrażając swoja opinię często zapominają o tym.Moim zdaniem natomiast to jeden z jego lepszych filmów pod względem fabuły.

ocenił(a) film na 7
CelineMarie

A dla mnie jeden z lepszych jakie widziałem...

ocenił(a) film na 6
mackal83

Pod względem fabuły kaszana jakich mało pod względem akcji pierwsza klasa więc wychodzi film średni... . Rola Strachana no cóż bywały lepsze ale nie jest najgorzej, Ode mnie 6.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones