PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 225
ocen
6,8 10 1 50225
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

Trochę w stylu Luca Bessona. Jak ktoś lubi szybką akcję to polecam. Znalazło się w nim też parę perełek. Np. Scena z jazdy do tylu pokazana we wstecznym lusterku. Rewelacja.

ocenił(a) film na 8
bmwcs1

tez na to zwrocilem uwagę, ale Boaz Yakin to przeciez swietny rezyser, zna kilka sztuczek zeby fajnie wyszlo :)

ocenił(a) film na 8
bmwcs1

Zgadzam się czuć klimat filmów akcji L Bessona. Bardzo lekki w odbiorze i widowiskowy film z dobrą rolą Strathama, który bardzo sprawnie wywija akrobacje na ekranie. Fabuła wciągająca chociaż widać że to już wielokrotnie oklepane motywy, jednak "zlepione" w całość dają ciekawy efekt. Na wieczorny seans po ciężkim dniu w pracy jak znalazł. 8/10

ocenił(a) film na 8
FeRu89

Świetny film i jak zwykle rewelacyjnie Statham! Krótko powiedziałem bo nic więcej tu się powiedzieć nie da, ładnie to i zgrabnie podsumowaliście ;)

ocenił(a) film na 6
bmwcs1

Dokładnie można poczuć podobny styl jaki serwuje nam Luc Besson w filmach akcji.Co do filmu moim zdaniem rewelacyjnie się nadaje dla ludzi którzy chcą szybką ciągłą akcje bez zbędnego pier....i to ten film daje,nie ma w nim nic wielkiego ale jednak daje 9/10 wiem że to za wysoka ocena jak na taki film ale i tak minimum dałbym ocenę na poziomie 8 a że pamiętam jak za pierwszym razem film mnie ujął to więc daje taką wysoką ocenę jak kolega powyżej oraz gąroco polecam ten film innym którzy jeszcze go nie widzieli.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones