PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 225
ocen
6,8 10 1 50225
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

...i podobny do średniego "Kod Merkury'. Oglądać się da, szczególnie jeśli cierpisz na popularną ostatnio chorobę wśród użytkowników Pirate Bay pt. "nie mam co obejrzeć wieczorem" ;)

ocenił(a) film na 9
wiaczo

Płytki... z całym szacunkiem, ale myślę, że nie potrafisz analizować wydarzeń, które mają miejsce na ekranie. W filmie poruszono kilka wątków obserwowanych z różnych perspektyw, więc łatwo się zagubić. "Protektor" absolutnie nie należy do niedzielnych, niewymagających filmów do których go zaliczasz. Wprost przeciwnie. Kino dla ludzi inteligentnych, wbrew pozorom. Pozdrawiam.

Kropa94

Proszę Cię! Nie jest to skomplikowana produkcja. Fakt, może nie aż tak płytka, ale na pewno nie jakaś super bogata w fabułę ;)

Kropa94

ja też jestem inteligentnym widzem, tylko inaczej. Dla mnie wszystko było skomplikowane a gra małej Chinki cudowna.

ocenił(a) film na 5
Kropa94

LOL. W raporcie Macierewicza też poruszono kilka wątków, a mimo to jest durny jak hmm, brzoza? W tym filmie nie można się zgubić, chociaż on sam nie jeden raz gubi sens. Absolutnie niewymagający, średniej jakości ale nie odrzucający, z paroma niezłymi scenami i paroma nędznymi, o scenariuszu ze sporymi dziurami ale w miarę trzymającym się kupy. Typowy wieczorny odprężacz.

wiaczo

Dla mnie film bardzo dobry. Wolę coś takiego od jakiegoś filozoficznego pieprzenia, w którym nie wiadomo o co chodzi. Każdy ma inny gust i tyle :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones