PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 226
ocen
6,8 10 1 50226
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

Przez pierwsze pół godziny odnosiłem wrażenie jakbym oglądał na przemian dwa różne filmy.
Średnio co pół minuty raz oglądałem raz jeden film raz drugi. Po tej sieczce wreszcie te dwa filmy
splotły się w jeden który i tak nic więcej nie zyskał. Fabuła dalej słaba, prawie nic się kupy nie
trzymało. Mordobicia w wykonaniu głównego bohatera mimo iż efektowne jej nie uratowały.
Końcówka taka, jakby jej wcale nie było. Chińska dziewczynka która potrafi pamiętać cyferki to
chyba nie jest historia pasująca do filmów z tej półki..

ocenił(a) film na 6
tamerlan80

Również spodziewałam się czegoś lepszego po tym filmie, a tu psikus i rozczarowanie.. No cóż..

ocenił(a) film na 5
KremCytrynowy

Potwierdzam, nastawiałem się na więcej. Nawet moja żona, wielka fanka Stathama prawie przysypiała po ok godzinie filmu.

ocenił(a) film na 4
majkelangelo

Złaby, słabiutki. Zupełnie czegś innego się spodziewałam. Nie wiem skąd ta ocena.

ocenił(a) film na 5
kerednik

Fakt słaby o nudnej i nie wciągającej fabule, choć obejrzałam go na dwa razy i może się zatraciłam. Ale po Stathamie raczej nie ma co więcej oczekiwać, każdy kolejny film z jego, niezniszczalną i zabójczą, osobą to jakby ciąg poprzedniego filmu.

ocenił(a) film na 5
tamerlan80

Zgodzę się z tobą totalna porażka filmu Akcji z dobrym aktorem -.- niestety pozory mylą widziałem kilka dobrych filmów pomyślałem a co tam mechanik blitz.... moze protektor to wszystko jest po prostu na hajs i tandeta !! dałem 6 sam nie wiem za co zaraz zmienię na 5 bo ten film nie zasługuje na więcej..

ocenił(a) film na 6
tamerlan80

Kino akcji !!! - bzdetna treść, nogi i ręce w mnogości skoordynowanych lub nieskoordynowanych ruchach, samochodowe pościgi, gangsterzy, skorumpowani policjanci i jeden uczciwy no i w tysiącach liczone wystrzały i dziesiątki trupów, i powinno starczyć ! no a w tym filmie mamy: piękny umysł dziecka, aż dwie mafie - chińską i rosyjską, do cna zdegenerowanych policjantów i aż do bólu uczciwego bohater, który najpierw zrabował 30 mln by je później oddać w zamian za piękny umysł mafii chińskiej i jeszcze został 50 tyś długu i jak on z tym będzie żył mając jeszcze dziecko na karku a wcześniej okradli go jeszcze z jego własnych pieniędzy - będzie się walił na ringu !? Bla ! Bla ! Bla ! Mimo wszystko, film fajnie mi się oglądało daję więc - 6/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones