PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=572703}

Protektor

Safe
6,8 50 246
ocen
6,8 10 1 50246
Protektor
powrót do forum filmu Protektor

hehe 1/10

ocenił(a) film na 3

1. Akcja , pukający policjant do YAKUZY siedzący w pokoju w 10 - sciu

- heh nie mogli ich ostrzec że policja idzie ? taka MAFIA YAKUZA a .... Totalne nie porozumienie

2. Końcowa akcja , jak przyjechał po dziewczynkę , bach bach zapowiadało się fajnie nawet muzyczką że zaraz będą się tłuc , fajnie adrealina mi weszła , ciekawość itp. " chyba to była jedna scena w tym filmie co mnie lekko naszło" >> haha a tutaj bach dziewczynka poszczeliła kolesia w nogę , ten zaraz padł a Luke fastem zabrał ups i zaszczelił go przy czym następnie zaczoł w niego ładować jak w ZOMBIE. Jak by nie wystarczyło raz :))

Nie chce mi się rozpisywać kolejnych scen bo oprócz parę wale Luka film nadawał miano Hu*ni* 1/10 gorszego szajsu nie widziałem do KONCA , także to coś jest wielką porażką !!

ocenił(a) film na 4
nea_filmweb

Yakuza to Japończycy. Chińczycy to triada.

ocenił(a) film na 8
nea_filmweb

Chińczycy to triada, trochę historii, a Yakuza to kraj wiśni czyli Japonia dla ścisłośći. Film dobry dawne kino Seagala przypomina.

nea_filmweb

Ustrzelił, postrzelił, zaczął.

ocenił(a) film na 7
nea_filmweb

YAKUZA ? No to kolega sam sobie odpowiedział dla czego dał 1/10 i nam chyba też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones