PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8943}

Przełomy Missouri

The Missouri Breaks
7,3 4 765
ocen
7,3 10 1 4765
7,0 6
ocen krytyków
Przełomy Missouri
powrót do forum filmu Przełomy Missouri

Film zostal mi polecony i dziekuje bardzo bo moglbym ominac taki piekny diament. Uwielbiam Nickolsona i po tym filmie mnie kolejny raz utwirdzil dlaczego, wspaniale zmienil sie w opryszka z dzikego zachodu. Brando to tez znana marka ale cala reszta aktorow zagrala rewelacyjnie. Czlonkowie bandy jak i Braxton jego corka. Tak samo chcialbym wyroznic tu druga glowe gangu. Czuc ze to gosc z doswiadczeniem ale jednak zwykly opryszek i cwaniak. Niektorzy tu narzekaja ze przejaskrawiona jest ta gra i latwo odczytac relacje miedzy bohaterami, ale dla mnie to tylko plus jest.
Uwielbiam takie pogodne filmy, ni to komedie ale przedstawiajace soba wazne wartosci lub chcace cos waznego przekazac. Niby lekkie ale nie tak do konca. Swietnie dobrana muzyka podkresla caly klimat filmu. Na poczatku chcialem mu dac 9 na 10 bo brakowalo mi nutki artyzmu do idealu ale koncowe sceny mnie zaskoczyly.
Kto ominie ten film wiele straci.

ocenił(a) film na 9
malpa79_filmweb

pełna zgoda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones