Ghost Stories

1 godz. 38 min.
6,1 16 966
ocen
6,1 10 16966
10 641
chce zobaczyć
6,0 9
ocen krytyków
{"rate":6.0,"count":9}
{"type":"film","id":767751,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ghost+Stories-2017-767751/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Przebudzenie dusz
  • Film calkiem spoko, ale wydaje mi się ze ta scena zrujnowała mi obraz tego filmu, co to miało znaczyć karmienie jakiegos potwornego dziecka KARMĄ DLA KOTA?

• Aldirien ocenił(a) ten film na: 9

JeepersCreeper To miało być po prostu klimatyczne, surrealistyczne i poyebane. To tak jak doszukiwać się sensu w filmach typu eraserhead...

• JaroTomik ocenił(a) ten film na: 7

JeepersCreeper Jak napisał przedmówca. Całkowite szaleństwo bohatera.

• JeepersCreeper Wydaje mi sie, że to był ten facet, którego żona zmarła przy porodzie. Powiedział coś w stylu "dobrze, że ona nie zobaczyła tego dziecka", więc pewnie urodziło się bardzo zniekształcone lub przypominające jakieś zwierzę, np. kota albo psa. Oglądałam ten film bardzo późno w nocy, na granicy jawy i snu i nie wszystko dokładnie pamiętam (z czego nawet się cieszę)...

• viper134 ocenił(a) ten film na: 8

maghennessey Bardziej obstawialbym, że urodziło się jako to coś z drugiej sprawy ;)

• JeepersCreeper Końcówka to już był po prostu rozpad urojonej rzeczywistości w głowie bohatera (profesora), więc działy się rzeczy chore i dziwne.

• JeepersCreeper Jest taka choroba zwana Zespołem kociego krzyku do której moim zdaniem nawiązuje ta scena. To choroba genetyczna, która przejawia się deformację twarzy i głowy oraz charakterystycznym płaczem dziecka przypominającym miauczenie kota. Moim zdaniem dziecko było nią dotknięte.

• użytkownik usunięty

JeepersCreeper product placement

• Santorina ocenił(a) ten film na: 7

xD