PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7426}

Przygoda miłosna

Love Affair
6,5 475
ocen
6,5 10 1 475
Przygoda miłosna
powrót do forum filmu Przygoda miłosna

delikatny

ocenił(a) film na 9

Bardzo lubie ten film. Pomimo tego, ze jest to remake. Ma w sobie niesamowity koloryt, magie uczucia i wspanialych aktorow. Dodatkowo glowna para kocha sie rowniez w zyciu prywatnym. Jest to film dla zakochanych lub usposobionych romantycznie. :)

Joanna

Jaki koloryt,jaka magia?Jest to trzecia ekranizacja i niestety najgorsza.A co do rzekomej wspaniałej gry aktorskiej.Irene Dunn/Charles Boyer z 39r,oraz Deborah Kerr/Cary Grant z 58r. o niebo lepsi

ocenił(a) film na 4
adamir19

Ja tam nie oglądałem wcześniejszych ekranizacji..ale to nie zmienia faktu że raczej żadnej magi tu nie dostrzegłem. Jak by nie końcówka to w ogóle by żadnej emocji we mnie nie wskrzesił ten film. Można oczywiście obejrzeć...choć historyjka idzie jak po sznurku, to film można potraktować jak małą lekcje historii i popatrzeć jak kiedyś się robiło filmy:)....Powolna akcja, ogromna różnica wiekowa kochanków, aktorzy których już nie ma itd. Ciekawostka nic po zatem..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones