PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30962}

Przygody małego Nemo w krainie snów

Little Nemo: Advetures in Slumberland
7,9 1 190
ocen
7,9 10 1 1190
Przygody małego Nemo w krainie snów
powrót do forum filmu Przygody małego Nemo w krainie snów

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 10

Cudowna bajka! Przypomina mi czasy dzieciństwa, oglądałem ją chyba ze 100razy na video gdy byłem małym dzieckiem:) uwielbiam tą bajkę. Do dziś pamiętam większość scen :) mam nadzieje, że mojej córce też się ona spodoba:) Na prawdę zachęcam do obejrzenia, arcydzieło!

ocenił(a) film na 9
MAJK_6

Absolutnie się z tobą zgadzam, to jedna z najlepszych i najczęściej oglądanych przeze mnie bajek, choć wiadomo, jak się jest dzieckiem to jedną bajkę się magluje do znudzenia. Ale i tak według mnie to arcydzieło filmu animowanego.

stefm007

HAha o kurcze robiłem porządki na strychu i znalazłem stare kasety VHS i na jednej jest na druk Mały nemo nie usuwać i się mi przypomniało jak za dziecka oglądałęm tą bajke hehe ... Tylko z kąd tu wziąść video?

ocenił(a) film na 10
bor5uk

Bałem się zasnąć po obejrzeniu tej bajki. :) Naprawdę polecam. Stara dobra animacja z ciekawą fabułą, a to co teraz - komputerowe animacje Disney Pixar, w których postacie wypowiadają kilka tekstów z których wszyscy się śmieją, a same bajki są poprostu nudne.

MAJK_6

Jako dzieciak lubiłem tę bajkę, choć byłaby lepsza, gdyby nie te fałszywe przebudzenia Nemo. On przenosił się z krainy snów do własnego łóżka wraz z berłem, a potem i z goblinami - to dezorientujące i jednocześnie będące poważną dziurą w fabule.

Trojden

To prawda, zakończenie nie jest zbyt ciekawe i nie tego oczekiwałem od bajki, mimo wszystko jednak i tak bardzo lubię i uważam ją za jedną z lepszych animacji :)

ocenił(a) film na 10
Trojden

to wcale nie jest dziura w fabule... on po prostu budzi się we śnie tj. wydaję mu się że wstał ale tak naprawdę wcale tak nie jest. Dziwi mnie jak można było tego nie zauważyć, dopiero na końcu po pokonaniu króla koszmarów, koronacji itd. budzi się naprawdę. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones